Предлагам: Линк Билдинг Сървис - уникална услуга

bgtifo

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
24   0   0
Здравейте колеги,

предлагам уникална линк билдинг услуга. Тя включва писането и публикуване на статии в авторитетни сайтове и блогове.

Вие можете да получите статия от 350 до 500 думи + 1 линк в регионален медиен сайт или блог с високи параметри.

Линковете са Dofollow и се предлагат само и единствено в статии, които ние пишем за Вас и вашите нужди.

Сайтовете, в които се публикуват статии, са наши и на наши партньори. Задължително е статията е да е написана от нас.

Клиентът може да изисква внедряването на ключови думи, бранд, URL адрес, както и да предостави до 1 изображение.

Статиите се публикуват до 3 дни от извършеното плащане по банкова сметка.

За по-големи поръчки и цялостен линк билдинг издаваме фактура. За публикуване на 1 или 2 статии, не издаваме фактури.

Цените за публикациите варират от 25 лв. до 400 лв. в зависимост от авторитета на уебсайта.

В повечето случаи сайтовете са на обща тематика, като има някои, които са специализирани не тема спорт.

Отговарям само на хора, които проявяват реален интерес към линк билдинг, а не такива, които искат да хвърлят едно око на сайтовете.

За целта бих предоставил част от сайтовете и цените, за да ги видите. Но не всички сайтове, с които разполагаме.

При интерес, можете да ми пишете тук на ЛС или на имейл [email protected] - отговарям до 24 часа след запитването.
 
Имате ЛС, но мисля, че ще спестим много време на всички, ако се дадат някакви приблизителни параметри примерно: Сайтовете са Български , Среден ДР 25 , минимален 20 , максимален 30 или примерно лист с всички параметри, без да се показва името на домейна.
 
Здравейте колеги,

поради ниския интерес към темата и предложенията ми, спирам да предлагам услугата във форума. Оказа се, че повечето хора ми пишат, за да разглеждат сайтове, а не защото имат реален интерес. Благодаря на тези, които ми писаха и се възползваха от офертите - успех на всички!
 
Здравейте колеги,

поради ниския интерес към темата и предложенията ми, спирам да предлагам услугата във форума. Оказа се, че повечето хора ми пишат, за да разглеждат сайтове, а не защото имат реален интерес. Благодаря на тези, които ми писаха и се възползваха от офертите - успех на всички!
Хахаха , добър ден ! Тука се влиза само за сейр.
 

Горе