Линк Билдинг Услуги

mkirov

Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Здравейте. Пускам тази тема за да представя новата Линк билдинг услуга която предлагам. А в какво се състои тя:

- Ръчно добавяне в 100 водещи търсачки, директории, информационни мрежи и каталози.

- Добавяне в Google, Yahoo, Bing и Yandex. Изготвяне на карта на сайта .xml формат и файл robots.txt ако сайта няма.

Отделих Google, Yahoo, Bing и Yandex от другите сайтове защото те са водещи и цялостното присъствието и прецизното добавяне на сайта в тях е задължително . Те оценяват до голяма степен стойноста и тежеста на сайтовете.

Кой сайтове имам предвид под водещи? Разбира се интернет е динамична среда и позициите на сайтовете се мени непрекъснато, но досегашната практика е показала че присъствието в някой директории, информационни мрежи и каталози са голям тласък за всеки един сайт, докато други са напълно безполезни.

Каква е разликата межди вие сами да си добавите сайта и някой който се занимава с това да го направи ? От към SEO разликата е огромна. В информационните мрежи ще получите 5 връзки който водят до вашия сайт вместо 1 или 2. Трябва да знаете как е направен сайта за да го добавите така че да има максимален ефект.

Цялата услуга се извършва ръчно. Не се използват автоматизирани сайтове или програми.
Срокът на извършване е 3 дни.

Цена 10 лева
Плащане чрез ePay.bg


- Ръчно добавяне в 200 водещи търсачки, директории, информационни мрежи и каталози.

- Добавяне в Google, Yahoo, Bing и Yandex. Изготвяне на карта на сайта .xml формат и файл robots.txt ако сайта няма.

Цялата услуга се извършва ръчно. Не се използват автоматизирани сайтове или програми.
Срокът на извършване е 3 дни.

Цена 15 лева
Плащане чрез ePay.bg

За контакт:
Лично съобщение тук във форума
email: [email protected]
skype: m.kirov
web: http://www.seo-x.info/link-building-service.html
 
Последно редактирано:
От: Линк Билдинг Услуги

Би ли споделил ,директориите моментално ли добавят линка , и позволяват ли повечето бекове anchor ?
 
От: Линк Билдинг Услуги

Една част от тях моментално добавят линка, другите трябва да бъдат прегледани от админ. Съотношението е около 50-50. Не съм ги разглеждал по този начин.
Информационните мрежи позволяват повече беклинкове.
 
От: Линк Билдинг Услуги

Доволна съм от услугата, за която платих. Можете да се доверите на miivki :)
 

Горе