Предлагам: Линк билдинг в ТРИ добре оптимизирани сайта

Shaw7y

Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
Здравейте,

Имам три сайта - за култура и лайфстайл; развлекателно-новинарски и дамски.

VIBES посветен на култура, мода и изобщо градски начин на живот. Онлайн е от 2015 година, като е имал както по-силни, така и по-слаби периоди. Когато работим активно по него, имаме по средно 1000 посещения дневно, но тъй като не е единственият проект, който движим, често активността е по-слаба. Както сами можете да разгледате, сайтът е нишов и читателите ни идват не по случайност, а целенасочено. Имаме над 13 000 реални потребители във Facebook, доста по-малко в Twitter и Instagram. Имаме 3 обособени групи към сайта, една от които на фотографска тематика и изключително добре развита (над 5300 членове към 22.11.2020 - 867 нови само за последните 28 дни, 541 поста (всички с ръчно одобряване от админ) за същия период).

Повече от половината ни читатели идват чрез Google. Сайтът излиза на предни позиции по дадени критерии и е подходящ за реклама чрез линк билдинг. Всъщност вече работим с няколко компании, които сами ни потърсиха, затова реших да ни представя и тук, в случай че бихме били полезни на още някого.

Ploshtada е проект с развлекателно-новинарско съдържание. Ребрандиран и редиректнат отскоро, със сериозни посещения: 844 801 за октомври 2020 година. Фейсбук страницата е с почти 22 000 харесвания (към 22.11.2020).

Hubava Jena е проект от 2018 година, посветен на дамската аудитория. Има отлично таргетирана фейсбук страница с 95% жени, както и добре развита група (почти 12 000 души), отново с дамска насоченост.

Имаме и фейсбук страница, която не е конкретно към нито един от сайтовете и която е с над 132 000 харесвания.

Възможностите, които предлагаме, са следните:

За линк билдинг във Vibes.bg, HubavaJena.bg и Ploshtada.com:

1. Публикуване на линк във вече съществуваща статия: 40 лв.

2. Публикуване на подготвена от вас статия + линк: 60 лв.

3. Публикуване на написана по задание от нас статия + линк: 80 лв.

--


При поръчка на 10 линка: единият е безплатен.

При поръчка на линкове в трите сайта: 10% отстъпка от общата цена.

* За линкове на хазартна тематика и бързи кредити цените са с 50% по-високи.

Цените са без ДДС.
 
Последно редактирано:
Изключително бърза и финализирана успешно качествена поръчка без никакъв проблем при комуникацията. Препоръчвам!

Лирическо отклонение към админите: iTrader-ът не работи, изисква "Please enter a value using 255 characters or fewer." в условието си за въвеждане на кратък Url адрес, а линковете на форума са дълги и на кирилица, поради разбираеми причини. Доскоро нямаше проблем с тях, тъй като съм давал iTrader и със същите пермалинкове досега, преди онези кратките, чрез който също не става, защото редиректват към началната страница.
 
Мога да потвърдя по горните постове професионална работа и лесна комуникация.
 
Здравейте и благодаря за хубавите думи на всички! :)

По случай наближаващите празници, бих искала да ви предложа своеобразна скромна промоция: при поръчка на пакет от 10 линка, заплащате само 8 от тях. Освен във VIBES (www.vibes.bg), имаме опция за публикуване на линкове в още един сайт, ако имате интерес. Пишете ми ЛС за повече подробности.

Поздрави!
 
Привет,

Благодаря на всички за хубавите думи и чудесната съвместна работа. Припомням ви, че сайтовете, в които можете да ползвате линк билдинг, са два.

Поздрави и спокойна вечер!
 
Здравейте! Имам интерес и от двата сайта. Драснете Л.С. когато е удобно.
 
Колеги, възползвах се от услугата предлагана от Shaw7y
Изключително съм доволен за бързата реакция и лесната комуникация.
Приятно е да се работи с такива хора от форума.
Препоръчвам!
 
Благодаря на всички за хубавите думи, удоволствие е да се работи с професионалисти!

Предложението е активно, имаме и още един сайт, много подходящ за линк билдинг.

За повече информация: ЛС.
 

Горе