Продава се: Линк и shoutouts в инстаграм профил на тема храна с близо 5000 последователя.

От: Линк и shoutouts в инстаграм профил на тема храна с близо 5000 последователя.

Ефекта при мен е .... но моят магазин е главно за БГ и е в супер специфична ниша

Аз не мога да бъда за пример!
 
От: Линк и shoutouts в инстаграм профил на тема храна с близо 5000 последователя.

И тъй като днес има рожден ден пускам промо цена на shoutout - s от по 3 лв. Аудиторията в момента е 12 600 последователи. Важи само за 25.07.
 
От: Линк и shoutouts в инстаграм профил на тема храна с близо 5000 последователя.

Първо - честит рожден ден!

И искам да споделя мнение от работата си с колегата. Много точен, изпълни всичко, което каза и дори ми оказа съдействие за постигане на максимален ефект. Много добре се работи с него. Препоръчвам.
 
От: Линк и shoutouts в инстаграм профил на тема храна с близо 5000 последователя.

ЪП ЪП ЪП ЪП ЪП
 
От: Линк и shoutouts в инстаграм профил на тема храна с близо 5000 последователя.

14 500 последователи има страницата. Цената е същата. Скоро ще я повиша, имайте го предвид.
 
От: Линк и shoutouts в инстаграм профил на тема храна с близо 5000 последователя.

15 700 са вече феновете. Ако имате сериозен интерес нямам нищо против да направим пробни публикации. Не се бойте да пробвате нещо ново в бизнеса си. За всеки shoutout заявен в днес цената е само 4$ след това отново се запазва цената от 6$, която смятам за крайно малка.
 
От: Линк и shoutouts в инстаграм профил на тема храна с близо 5000 последователя.

Някой да иска да представи бизнеса си пред 16 500 души аудитория само за 6 долара?
 
От: Линк и shoutouts в инстаграм профил на тема храна с близо 5000 последователя.

18 300 души международна таргетирана аудитория само за 6 лв до края на седмицата. След това цената от 6$ ще скочи на 8$.

Ако имате сериозен интерес към shoutout-s ми пишете, може да направим пробни публикации и ако сте доволни да продължим съвместна работа.
 
От: Линк и shoutouts в инстаграм профил на тема храна с близо 5000 последователя.

Днес мислех да вдигна цените, обаче съм супер на кеф, за това от тук нататък завинаги цените за потребители от форума предприемач ще са 5лв за рекламна публикация.
 
От: Линк и shoutouts в инстаграм профил на тема храна с близо 5000 последователя.

Преди малко чукнахме 19 000 последователи. И най-хубавото е че цените на shoutout за потребители на форума са 5лв. Това е повече от смешна сума. Не пропускайте шанса си да се възползвате. Наистина по-евтина подобна услуга няма да намерите. Дори не знам защо ги давам толкова евтино. Възползвайте се докато не съм размислил.
 
От: Линк и shoutouts в инстаграм профил на тема храна с близо 5000 последователя.

20 000 последователи имаме вече :) Цената е 5 лв.
 
От: Линк и shoutouts в инстаграм профил на тема храна с близо 5000 последователя.

21,100 фена имам вече :)
 
От: Линк и shoutouts в инстаграм профил на тема храна с близо 5000 последователя.

22,7k e аудиторията на страницата. След като мина 25 000 доста неща ще се променят за нови клиенти, така че помислете дали не искате да пробвате сега. :)
 
От: Линк и shoutouts в инстаграм профил на тема храна с близо 5000 последователя.

24200 фена. Мина ли 25 000 условията ми за нови клиенти ще се променят много. Ако се колебаете дали да действате, не го правете. Свържете се с мен. Винаги можем да измислим нещо.
 
От: Линк и shoutouts в инстаграм профил на тема храна с близо 5000 последователя.

Кота 25 000 е пременита преди няколко дни. Последователите вече са 25 200. Съвсем скоро ще променя условията на реклама. Ако на някой му допадат старите, нека се възползва. Промяната няма да засегне клиентите с които вече работя.
 
От: Линк и shoutouts в инстаграм профил на тема храна с близо 5000 последователя.

26.400 последователи.

Последни повиквания преди промяната на условията.
 
От: Линк и shoutouts в инстаграм профил на тема храна с близо 5000 последователя.

ТЕМАТА НЕ Е АКТУАЛНА ВЕЧЕ
 

Горе