Линк на част от дума като анхор?

От: Линк на част от дума като анхор?

Еми мисля, че го обясниха - което хванеш като линк, това ще е keyword-а, който ще чете и търси бота, като попадне на landing page-a. Едното е линк, другото контент. :)

Какво има за разбиране - паяка след като изчете анхора е започнал да два зелена светлина натам, че има страница, на която се предполага да има нещо теманично с анхора. А след това продължава да си чете контента на сайта. Част от скролването на един бот / паяк е и да намира връзки, които на по-късен етап ще мине (ако вече не го е направил, поради честото му обхождане на сайта, за това е важен тук PR) и ще очаква да намери това, което е прочел. След като го е прочел, той вече не е продълвил да чете, а заминал на въпросната страница.

Не взимах отношение по върпоса, защото знаех, че това е нещо, като правило, което е следствие от логическото мислене на тези машини. Не мисля, че са го усложнили, за да си блъскаме главите тук . :)
 
аз не съм се сблъсквал с този проблем никога винаги си вътря контента така че да пасва а и това е само един линк от него реално не зависи нищо на база общия фон
 
От: Линк на част от дума като анхор?

по-добре да се сложи на точната дума иначе за читателя ще изглежда странно :)
 
От: Линк на част от дума като анхор?

по-добре да се сложи на точната дума иначе за читателя ще изглежда странно :)
Прав си. Като онези ин контент рекламки (част от дума). Половината дума е някаква реклама (линк, джава) и се чудиш за какво иде реч. :)
 
От: Линк на част от дума като анхор?

Опитът е най-добрият учител. Създава се блог с екпериментална цел и се пробва 'техниката', предложена от автора, за безсмислена поредица от букви и цифри.
 

Горе