Линк срещу ревю в onlainmagazini.com

тео

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
17   0   0
Предлагам ревю на ваш онлайн магазин срещу линк от него към onlainmagazini. com. В ревюто има жив линк към магазина.
Ревюто не е от обичайния тип глупости, а е свързано със самото изграждане на магазина и се изготвя по точни критерии, които може да видите тук

Оценката влиза в микротагове и при търсене на магазина ви в нета ще се показва със звездички под линка на блога.
Пример

По принцип в сайта се предлага подобно оценяване на онлайн магазини, но там не давам точната разбивка на показателите (съответно откритите проблеми). Желаещите тук ще получат такава.
И още нещо - оценяването е максимално обективно и не подлежи на лични симпатии :rolleyes:
 
От: Линк срещу ревю в onlainmagazini.com

Аз пробвах едино ревю на един от онлайн магазините ми и съм доволен от резултата, найстина е обективено!
Препоръчвам го на всеки.
 
От: Линк срещу ревю в onlainmagazini.com

Само да вметна, написаното в ревюто в сайта е само обобщение. Детайлните проблеми (един по един) ги дискутираме отделно.
 
От: Линк срещу ревю в onlainmagazini.com

Да поотупам праха на темата. Предложението е актуално. На подадените до момента сайтове без ревю, ще бъде направено такова до няколко дена. Сайтът http://onlainmagazini.com е със нов дизайн :D, ще се радвам на критики.

Също така е добавена функционалност (10х to google) да се търси само в българските онлайн магазини, което позволява да се сравните с конкуренцията по определени продукти. Ако онлайн магазинът ви не е включен (търси се в над 850 магазина), драснете един ред.
 

Горе