Лиценз за Summer cart

zaekyt

Member
Рейтинг - 100%
9   0   0
Продавам лиценз за Summer Cart версия 4, може да се използва на който искате домейн и върви с 3 месеца безплатен съпорт от създателите на софтуера (по телефон и email, докато си качите и настроите магазина и свикнете с него).

Продавам го, защото им бях риселър и ми е останал един лиценз в повече, понеже съм ги купувал в пакети.

За цена и въпроси, ако имате такива, ми пишете на [email protected]
 
От: Лиценз за Summer cart

Доволен ли си от работата на Summer Cart? Как се държи като софт? Мисля да го предлагам на един познат и търся фидбак
 
От: Лиценз за Summer cart

Първите версии си бяха бъгави, напоследък няма проблеми. Ако няма намерение да го модва е добро решение за цената.
 
От: Лиценз за Summer cart

@elpak

Аз инсталирах един на един познат - не съм доволен
Ако отвориш кода малко трудно ще се ориентираш къде какво се случва
Ако се обърнеш за разработка към производителя ще те чарджнат 60 кинта на час
Един монул го правиха 2 месеца - бачкат бавно и много се пазарят

Сложи си един от опънсорсите и си свиркай - има много разработчици на добра цена, има много модули
 
От: Лиценз за Summer cart

Вярно е, не е добро решение, ако ще се правят модификации по функционалността. Иначе ако някой иска къстъм дизайн, мога да го свържа с хора, които правят хубави на прилични цени.
 
От: Лиценз за Summer cart

Всъщност и аз имам под ръка дизайнер за къстъм неща, който е наясно със структурата на софтуера и цените му са доста по-добри от тези на самия производител на summer cart. Мога също да помогна с контакт ако някой се засили да пазарува и има нужда.
 
От: Лиценз за Summer cart

Имаш лично :)
 

Горе