Лична тема? Важно!

Cybertack

New Member
Здравейте,
преди малко от никъде ми дойде една идея но трябва вие да ми кажете дали може да се реализира и дали бихте искали :)

Значи идеята ми е да има раздел примерно "Лични Теми" и всеки който е с над еди си колко броя постове да има право да си създава тема (само 1) но не това е важното :)

Всеки който има тема да може да включи няколко RSS Feed'а (примерно да е ограничено до 3) с които да свърже темата към блога (сайта, портала и т.н) си и всяка нова статия да се показва автоматично в темата.

Мисля, че това ще помогне и на собственика на сайта и на администраторите на предприемач.

Както и да е все още съм развълнуван от идеята и не мога да си събера мислите, коментирайте и дайте мнения за да можем заедно да го измислим или просто да го отхвърлим като идея :)
 
поздравления за идеята , струва ми се новаторска - досега не съм я срещал реализиране където и да било
 
Няма да има дублиране, примерно ако в темата се появява само заглавие и кратко описание....
но ме съмнява да сложат нещо такова... не за друго ами... ще трябват пари.
 
батета ще ви пусна това до ника да ви излиза последната тема от блога ще имате + 1 лнкче до блофа си което има заглавиято на последната тема само трябва да го накарам да работи :)
 

Горе