Ловният сезон за качествени статии е открит!

От: Ловният сезон за качествени статии е открит!

Здравейте !

Мислех да подмина и да не пиша , но така не става! С Nikol89 работя от доста време. Не знам за какво точно става въпрос в слуая ( то не се и разбира ), но това, че някой е "изгорял" и при това със значителната сума от 12 лева е смешно. Поръчвам си статиите на нея, защото пише правилно, не допуска смислови, граматически и пунктоационни грешки и което е най-важно има богат речник и правилен изказ. Никога не съм имал проблеми и занапред ще продължавам да работя с нея. Пращал съм и преди да е свършила работа суми доста по значителни от 12 лева :) и си е вършила работата съвестно и коректно!
 
този лъже за да не му трием коментарите пише и същите неща каквито е писал на holy от линка който дадох..... това му е рецидив

никъде в личните му не става дума за никакви 12 лева става дума за 500 думи лс колко е неграмотна избива си комплексите върху жени....

понеже много хора го нарепортваха за нападките от тази тема накрая пусна това за 12 лева ЗА ДА НЕ ГО ИЗТРИЕМ ЛЕСНО но това е много длона постъпка

значи вас ако ви излъжат ще пуснете ли такова съобщение или ще си иска парите

Здрасти.

Тези ревюта на техническа тематика ти ли си ги измисляла или е превод с Гугъл преводачка? На второто ми мяза, защото гъмжи от бисери. Някой не ти ли обясни, че статии не се пишат във трето лице? Да не говорим, че в една статия сменяш лицата - почваш с второ, минаваш на трето и т.н. В самите статии си личи липса на всякаква креативност. В едно изречение се повтаря една и съща дума.....ти как би го нарекла? Писането на статии е сериозна творческа работа и не всеки го може. Прегледах ти повечето ревюта.....съжалявам, но се сблъсках с грешки, откровени глупости и стил на петокласник. Много се учудвам, че някой би те взел да му изпълняваш поръчка, освен за без пари или някоя неграмотна мутра.


Какъв е проблема с културата ми? Вместо да вникнеш в критиката ми ( градивна както сама казваш ) ти реши на принципа, че атаката е най-добрата защита, да ме обиждаш безогледно. Никога не съм пил алкохол. Ако при теб има култура - ще ми се извиниш. Искаш ли да ти вадя цитати от статиите и да ги пуснем на публично обсъждане във форума, за да видим как ще ги възприемат колегите? Писах ти, защото държиш високи цени и обявата ти излъчва прекалена самоувереност, та дори силно его. Реших да прочета какво аджеба пишеш чак толкова, че да ти се плаща над нормата .....и се хванах за главата...често. Аз бих се срамувал, ако пиша такива статии. Не знам кой ги харесва, но това е абсурдно. Преди време с мен се заядоха в този форум за едно мое фейлетонче ( хумористичен разказ ) и се опитаха да ме изкарат пълен неграмотник и т.н. Ако се мери със същия аршин то тебе трябва да те изгонят от форума. Ето ще ти покажа къде грешиш - "На пазара днес можем да намерим смартфони от различни категории, като днес сме решили да Ви предложим един телефон от среден клас" Още първото изречение - думата "днес" два пъти! Това първо е адски дразнещо и против всякакви правила и показва много беден начин на изразяване. ( липса на култура ). Продължавам - използваш трето лице. Груба грешка. Няма да анализивам целия текст, който на много места е неразбираем и нелогичен. Отивам на най-големия бисер - "Ако искате да си подарите неприятен смартфон, значи за Вас най-добрият избор.."
Уж препоръчваш телефон на хората, а го наричаш "неприятен"???
Верно е, че няма лоша реклама, но точно в такова описание това не върви и граничи с пълна глупост. А това ми е любимото и го давам за пример какви неграмотни хора пишарт статии и се мислят за велики "копирайтери" - "Скайфолд”, но също така телефон, който успя за изключително кратко време да влюби в себе си хиляди почитатели на компанията и нейните продукти." Хаха ха . Как звучи само - "да влюби в себе си". Ти с твоята висока култура, лишпса на наглост и трезва глава ....как го преценяваш този израз? Знаеш колко хора се смяха и се чудеха, че подобно нещо някой може да го измисли и дори да го публикува???!!! Не вярвам това да си го написала , просто си го превела с Гугъл преводачката и дори не си го прочела, а си го метнала на клиента. Кажи ми че е така, защото все си мисля, че човек не би измислил подобна глупост....виж машината греши.

ВИЖДА СЕ ЧЕ ЛИНИТЕ СА СЪЩИТЕ КАТО ПИСАНИТЕ НЕЩА ЗА ДРУГАТА КОПИРАЙТЪРКА

Holly, прекалено много грешки.
1. не се публикува във форум текст, който евентуално може да се ползва в сайт.
2. това не е място за реклама на продукти
3. правописни грешни
4. смислови грешки
5. търсейки уникалност си сглобила една пълна безсмислица. Много кръпки, но текстът няма душа.
Четох ти статиите - кой ти внуши, че можеш да пишеш? По-големи бози не съм чел от ученическите години, когато пишехме съчинения.
Работи си като хамалин и не се занимавай с неща, от които нищо не разбираш.
Това, че сваляш цените не е проблем. Проблем е, че сваляш нивото и е срамно за гилдията.
Знам, че няма да ме разбереш, но както казва копипастера, трябва да има и гадове като нас да отварят очите на хората.
Сега почвай да ме псуваш, но това няма да те направи добър писател. Някога ще ми благодариш за откровеността....:mad:

http://www.predpriemach.com/showthread.php?p=459159




И ЗА ДА НЕ КАЖЕ НЕЩО ЗА ЛИЧНИТЕ СЪОБЩЕНИЯ - ТЕ СА СИ ЛИЧНИ

НО СЛЕД КАТО АДРЕСИРАТЕ ЛИЧНО СЪОБЩЕНИЕ ДО НЯКОГО И ГО ИЗПРАТИТЕ ТОВА ЛИЧНО СЪОБЩЕНИЕ СТАВА СОБСТВЕНОСТ НА ЧОВЕКА НА КОЙТО СТЕ ГО ПРАТИЛИ

ТОЗИ ЧОВЕК ПО НЕГОВО УСМОТРЕНИЕ МОЖЕ ДА ИЗПОЛВА СИСТЕМАТА ЗА РЕПОРТ НА ЛИЧНИТЕ СЪОБЩЕНИЯ ЗА ДА ГО СПОДЕЛИ С АДМИНИСТРАЦИЯТА
 
Последно редактирано от модератор:
Re: От: Re: Ловният сезон за качествени статии е открит!

:shock: баси мамата...

Аз се чудя от два дена за нещо , но ме е страх да не ме накаже господ ак оспамя в темата на млада майка...
затова да използвам случая, така и така съгреших да попитам:
Защо ако си поръчам 4 статии по 300 думи ще платя 12 лева за 1200 думи а за една статия от 800 - 1000 думи ще дам 12 лева пак?
Не се меся в бизнеса на никого, само се чудя?

п.п. абе аз като не съм християнин, май няма защо да ме е страх?


От моя опит с копирайтърите смятам че им е по лесно да изъвртят 4 по къси теми който може да на подобна тематика но да не са свързани една с друга като едно цяло с логическа последователност :) което е по трудното защото се изчерпваш

ако ги постнеш същите в един пост като голяма статия ще имащ 200 думи в повече но ще трябва да си играещ да ги навържеш логически и може да се получи така добре без да триеш или допиваш като самостоятелно ще са си ок като 4 блогпостчета...
 
От: Ловният сезон за качествени статии е открит!

Кул братле, нещо да не са те хакнали или си под некво опиятче, не за друго ама до сега не съм те виждал така да се палиш.

Предлгам ти да създадем арбитражна тема или раздел и ей такива мизерии дето стават някой се прави на интересен да се вадят ЛС и всичко да излиза пред хората и да се вземе решението, какво се прави. Иначе са ми валидни още мойте предположения от преди месеци как да подбрим качеството на услугите във форума ни.

А за другите форума не е мой, но има много хора които уважавам и доста ми е дал, затова подкрепям Куул тук сме за констркутивни критики не за курвенски номера. За по религозните Куула вече писа :)
 
Re: От: Ловният сезон за качествени статии е открит!

Кул братле, нещо да не са те хакнали или си под некво опиятче, не за друго ама до сега не съм те виждал така да се палиш.

Предлгам ти да създадем арбитражна тема или раздел и ей такива мизерии дето стават някой се прави на интересен да се вадят ЛС и всичко да излиза пред хората и да се вземе решението, какво се прави. Иначе са ми валидни още мойте предположения от преди месеци как да подбрим качеството на услугите във форума ни.

А за другите форума не е мой, но има много хора които уважавам и доста ми е дал, затова подкрепям Куул тук сме за констркутивни критики не за курвенски номера. За по религозните Куула вече писа :)

Значи този само се прави на жертва и реве заради него и реването си престъпихме и принципи да не трием теми който са си ок за по острия форумен тон... а всъшност се оказа долняк и лъжец...

и направи възможно най-долното за мен нещо с лъжата че са го измамили... тъжно тъжно

А САМО СЕ ЗАЯЖДА С ЖЕНИТЕ КАТО НЕГОВИТЕ ПИСАНИЯ ЗА ЗАЯЖДАНЕ СИ СЕДЯТ В ДРУГАТА ТЕМА... ама като на него някой му напише нещо жертва

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=44222


скапахме на колежката тема да си пусне нова а тази ще я оставя да се знае какъв долняк е ивобос и лъжец и се заяжда само с жени...
 
От: Ловният сезон за качествени статии е открит!

Ти си знаеш, добре е да има стената на подлеците и мишките!
 
От: От: Re: Ловният сезон за качествени статии е открит!

:shock: баси мамата...

Аз се чудя от два дена за нещо , но ме е страх да не ме накаже господ ак оспамя в темата на млада майка...
затова да използвам случая, така и така съгреших да попитам:
Защо ако си поръчам 4 статии по 300 думи ще платя 12 лева за 1200 думи а за една статия от 800 - 1000 думи ще дам 12 лева пак?
Не се меся в бизнеса на никого, само се чудя?

п.п. абе аз като не съм християнин, май няма защо да ме е страх?


Здравей! Ще ти отговоря на поставеното въпросче. Първо, дългите статии не с между 800-1000 думи, а между 900-1000 думи. Също така, от опит знам, че ако започна да пиша дълга темичка, то тя в 99% от случаите излиза поне 100 думички повече. Все пак нали не мога да оставя една статия недовършена и то само защото тя е станала 1000 думи... Това лично за мен не би било коректно.

Относно кратките, то те са в диапазон между 200-300 думички, което средно прави 250 думчики на статия, а сега ако го умножим по 4 парчета, то колко думи прави. Май са 1000, тоест цената не е напудрена или претрупана, за да дера кожите на клиентите си. Не смятам, че не съм коректна, защото цените ми са публични и всеки може лично да се докосне до мислите ми, начина ми на писане, стила ми и т.н., четейки всички статии, които съм пускала, а те не са никак малко. Спирам до тук, защото не искам да отегчавам колегите, че темата и без това излезе доста извън релсите си, но както и да е.

Искам публично да благодаря на coolice и на всички администратори на сайта. Именно те и това, че винаги се отзовават на помощ е причината още да съм тук. Благодаря Ви още веднъж и дано форума си остане толкова приятно място, каквото беше и досега. :| Приятен и усмихнат ден на всички! :wink:
 
От: Ловният сезон за качествени статии е открит!

Здравейте !

Мислех да подмина и да не пиша , но така не става! С Nikol89 работя от доста време. Не знам за какво точно става въпрос в слуая ( то не се и разбира ), но това, че някой е "изгорял" и при това със значителната сума от 12 лева е смешно. Поръчвам си статиите на нея, защото пише правилно, не допуска смислови, граматически и пунктоационни грешки и което е най-важно има богат речник и правилен изказ. Никога не съм имал проблеми и занапред ще продължавам да работя с нея. Пращал съм и преди да е свършила работа суми доста по значителни от 12 лева :) и си е вършила работата съвестно и коректно!

Благодаря ти за подкрепата, колега. :wink:
 
От: Re: Ловният сезон за качествени статии е открит!

Еми в този случай, ще поръчваме, но ще плащаме след извършената поръчка и така няма как да се случи евентуална измама. Никол89 съгласна ли си да работим така?

Изказването ти и то след това на Ivobos е тъпо. Ти да не падаш от Луната? В 90% от случаите текстовете се заплащат след извършена поръчка. Ето за това на такива като Ivobos им минават номерата. Все някой им се връзва или поне започва да се съмнява (което е и идеята на въпросния потребител - "посей зрънцето на съмнението").
 
Re: От: Re: Ловният сезон за качествени статии е открит!

Изказването ти и то след това на Ivobos е тъпо. Ти да не падаш от Луната? В 90% от случаите текстовете се заплащат след извършена поръчка. Ето за това на такива като Ivobos им минават номерата. Все някой им се връзва или поне започва да се съмнява (което е и идеята на въпросния потребител - "посей зрънцето на съмнението").

Падам от място близо до Луната и в голяма част от случаите текстовете не се заплащат след извършена поръчка, а преди това. Точно поради тази причина съм написал това и поради няколко платени от мен и несвършени поръчки!
 
От: Re: От: Re: Ловният сезон за качествени статии е открит!

Падам от място близо до Луната и в голяма част от случаите текстовете не се заплащат след извършена поръчка, а преди това. Точно поради тази причина съм написал това и поради няколко платени от мен и несвършени поръчки!

Здравей, nikolai.mt! Винаги може да се случи нещо гадно и всеки, както се казва си е патил. Смятам, че дори самия изказ на човека срещу теб, може да ти каже много за него. Сигурно си чувал, че само по драсканиците на някого, може да му бъде направен емоционален портрет. Искам да помоля още нещо, а именно нека темата да остане само за четене. Достатъчно се оспами. Нека да не се заяждаме един с друг и да вземем пример от ето това клипче, което лично мен много ме трогна – ТУК. Приятна и спокойна вечер от мен! :beer:
 
От: Ловният сезон за качествени статии е открит!

Доповръща ми се от толкова блага и сълзлива история с хиляди подкрепи, благодарности, християнски добродетели и прочее лиготии...
Бляяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяях

Здравей! Ще ти отговоря на поставеното въпросче. Първо, дългите статии не с между 800-1000 думи, а между 900-1000 думи. Също така, от опит знам, че ако започна да пиша дълга темичка, то тя в 99% от случаите излиза поне 100 думички повече. Все пак нали не мога да оставя една статия недовършена и то само защото тя е станала 1000 думи... Това лично за мен не би било коректно.

Относно кратките, то те са в диапазон между 200-300 думички, което средно прави 250 думчики на статия, а сега ако го умножим по 4 парчета, то колко думи прави. Май са 1000, тоест цената не е напудрена или претрупана, за да дера кожите на клиентите си. Не смятам, че не съм коректна, защото цените ми са публични и всеки може лично да се докосне до мислите ми, начина ми на писане, стила ми и т.н., четейки всички статии, които съм пускала, а те не са никак малко. Спирам до тук, защото не искам да отегчавам колегите, че темата и без това излезе доста извън релсите си, но както и да е.

Искам публично да благодаря на coolice и на всички администратори на сайта. Именно те и това, че винаги се отзовават на помощ е причината още да съм тук. Благодаря Ви още веднъж и дано форума си остане толкова приятно място, каквото беше и досега. Приятен и усмихнат ден на всички!

Аз не те обвинявам дали си коректна или не!
Няма нужда да ми се оправдаваш и да ми говориш на Умекотителни... думички, въпросче, темичка... аз не съм ти на 3 години, няма нужда от подобни лиготии.
Ти със сигурност си писала и за мен статии под един или друг ник.
А това че не те помня означава че не съм бил недоволен, но щом не си писала втори път, значи не съм бил и възхитен.
Защото съм купил стотици статии от тук и съседния форум.
Даже няколко стотици така и не съм ползвал, а си стоят на склад.
Просто ти казвам че не ми се върза математиката, както при пъзела на оня... като тоя: http://www.youtube.com/watch?v=_LY7mf49l5k

Живота е несправедлив - ето ти благодариш на Кольо ама другия дето те псува няма да му благодари и е недоволен, той за него си е прав човека, живота е гаден и несправедлив. А дали е правилното или не всички го живеем за първи път живота и е нормално да бъркаме.

Предполагам не ти харесва твърдия ми тон? разбирам те- прпосто ти показвам как ми влияе на мен твоята лиготиика с умалителните окончания :)
не го приемай с лошо, няма нищо против теб, не искам да се караме. просто както вече ми стана навик обяснявам и си запълвам празното време.
Това че може би ти звучи гадно, не е нарочно, както предполагам и ти не пишеш нарочно с умалителни? :)
Направо ще си сменя подписа че ми писна да се обяснявам за да не обидя някого...
 
От: Re: От: Re: Ловният сезон за качествени статии е открит!

Падам от място близо до Луната и в голяма част от случаите текстовете не се заплащат след извършена поръчка, а преди това. Точно поради тази причина съм написал това и поради няколко платени от мен и несвършени поръчки!
И кой по-точно ще те накара да платиш нещо, ако не искаш? Ако не договориш изгодни за теб условия и контрата остане в теб, търси вината в твоя телевизор :)
 
От: От: Ловният сезон за качествени статии е открит!

Знаеш ли, AMOUN поръчвай си стотиците статии и не ме намесвай в твоята каца с мед и че съм писала статии за теб. Ако да съм честна, бях просто мила, както и трябва да бъдат двама души, които не се познават. Ако имаш бели петна в паметта, то не обвинявай мен!

П.С. Започвам да пиша на всеки на принципа, каквото повикало, такова се обадило. Вече се видя, че да си мил и просто културен няма смисъл...
 
От: От: От: Ловният сезон за качествени статии е открит!

Знаеш ли, AMOUN поръчвай си стотиците статии и не ме намесвай в твоята каца с мед и че съм писала статии за теб. Ако да съм честна, бях просто мила, както и трябва да бъдат двама души, които не се познават. Ако имаш бели петна в паметта, то не обвинявай мен!

П.С. Започвам да пиша на всеки на принципа, каквото повикало, такова се обадило. Вече се видя, че да си мил и просто културен няма смисъл...


аааааа можело значиии :)
имала си зъбки.
Време беше да ги покажеш, няма лошо даже е по-добре така отколкото да ми говориш лигаво и с пиниз на ощетена девица!
За белите петна не обвинявам никого, прости обяснявам че не си ми важна за да те помня.
 
От: Ловният сезон за качествени статии е открит!

Ето порових доста, но открих:
Ще чакам следващата поръчка. Желая ти лека и спокойна нощ!

Поздрави,
Nikol89

Мисля че се досещам за статиите но беше преди време и не съм сигурен, но като за по 3 лева каквито и да са си струват :)
като се върна в софия, ако държиш ще ги изтупам от праха и прегледам за да ти кажа как са.
Който не му харесват твоите, няма лошо аз ще му напиша 500 думи за 50 лева и гарантирам че ще му харесат.
Браво на всички които не мрънкат че няма, а намират как да се реализират и да печелят!
И един гол съвет: Не може всички да са доволни от теб и да те харесват, винаги ще има и недоволни и мрънкащи.
За пример... айде няма да давам че са все мръснишки и ще вземеш пак да се зъбиш че ти спамя, {}
 
От: Ловният сезон за качествени статии е открит!

Амуне, да не би да имаш и 2-ри профил?
ivobos примерно?
 
От: Ловният сезон за качествени статии е открит!

Амуне, да не би да имаш и 2-ри профил?
ivobos примерно?

Не нямам, всъщност имах няколко но са неактивни.
Когато пиша пиша само от един.
Не съм влизал в сайта допреди 2 седмици с никакъв профил.
И ми е неприятно да ме сравняват с аматьори, а тоя само по ника му му личи че е такъв :)
И не съм ти писал в скайпа не за друго, а просто от време на време ми е едно такова неписателно.
но съм те аднал.
 
От: Ловният сезон за качествени статии е открит!

Ей, очаквам в тая тема и за фетиши вече да се заговори, че то май само това не сме обсъждали. Охх, да не забравя, мятай друг гол съвет, а аз ще метна два голи съвета, че тая тема стана май за +18 :D Не мога повече, вадя бирата от хладилника, че не става така. :beer:
 
От: Ловният сезон за качествени статии е открит!

Уф рекох, че си регнал друг профил за майтап
Не нямам, всъщност имах няколко но са неактивни.
Когато пиша пиша само от един.
Не съм влизал в сайта допреди 2 седмици с никакъв профил.
И ми е неприятно да ме сравняват с аматьори, а тоя само по ника му му личи че е такъв :)
И не съм ти писал в скайпа не за друго, а просто от време на време ми е едно такова неписателно.
но съм те аднал.
 

Горе