Логота,банери,темплейти,статии

Msecurity

New Member
Рейтинг - 50%
1   1   0
Търся си работа.
Тези работи който мога да ги правя съм ги избройл във заглавието
,а относно за темплейтите аз само го правя и го режа защото все още съм начинаещ във CSS и PHP и не давам 100% гаранция че ще стане както трябва.
Цените са по договаряне.
Може да ми пишете на скайп: malkia8900
 
От: Логота,банери,темплейти,статии

Здравей,
нищо лично, но е добре да покажеш нещо от горе-изброените неща, които твърдиш, че можеш.Така на сляпо едва ли някой, ще ти гласува доверие освен ако не е нещо безплатно!
Също така..Не твърдя, че съм от най-грамотните, но поста ти е тъпкан с всякакви грешки.Добре е да ги коригираш.

Успех ти пожелавам иначе !
 
От: Логота,банери,темплейти,статии

Е вий сега... Правописът не е задължителен ако не се продават писарски услуги. Помага да се изгради мнение за човека, ама ко почнем се заяждаме за всеки пост отиде та са не видя.

А примерни работи верно са задължителни за тоя вид услуга. Поне скалъпи в момента някое лого или банер и го плесни тука.
 
От: Логота,банери,темплейти,статии

Направи ми 1 хедърче за сайт - размери 900x400
да е бяло и червено цвят и да има ролетки, карти(аса) и нещо друго на тема хазарт :)
ако ми хареса ще го купя
 
От: Логота,банери,темплейти,статии

Мм относно да покажа нещо мога да покажа нещата за моят сайт който съм направил и правя в момента.

Chenio ем тъи като в момента нямам много време вечерта ще направя хедъра и ще ти го покажа :)
 
От: Логота,банери,темплейти,статии

Вече няма смисъл да се мориш :(
Направиха ми го
А и да ти кажа - КЛИЕНТА Е ВИНАГИ НА 1ВО МЯСТО
 
От: Логота,банери,темплейти,статии

Msecurity би трябвало да му вкара един отрицателен иТрейдър, а останалите - да му подритат червеникавата репутацийка още по-надоле...
 
От: Логота,банери,темплейти,статии

не е лоша идея и да не се създават горещи дразнещи емоции
не е полезно за никого :)
 
От: Логота,банери,темплейти,статии

Msecurity би трябвало да му вкара един отрицателен иТрейдър, а останалите - да му подритат червеникавата репутацийка още по-надоле...
Ммм лично от мене е готов.
Поръчва а след туи вече някои друг му го бил направил..
ПС: И аз имам личен живот и не съм от мишките който седят по 24 часа пред компютрите...и да си казал срок за изпълнение?!? Не си нали...
 
От: Логота,банери,темплейти,статии

Е вий сега... Правописът не е задължителен ако не се продават писарски услуги.

Ама си един "смешкаджия" и ти. :lol: Човекът предлага писане на статии бре. :clap:
 
От: От: Логота,банери,темплейти,статии

Ама си един "смешкаджия" и ти. :lol: Човекът предлага писане на статии бре. :clap:
Къде бря? Човекът банери и лога прави. Деи ги виде тез статии? :)
 
От: Логота,банери,темплейти,статии

У заглавието ги видя. Направо копвам тайтъла на темата:

Логота,банери,темплейти,статии

Ся вече видя ли за какви статии става въпрос?
 
От: Логота,банери,темплейти,статии

Баси верно. Нещо изоставам със СЕО-то май - трябва повече внимание на "тайтълите" да отделям...
 

Горе