Конкурс за: Лого - МИК СИСТЕМС / MIK SYSTEMS - Онлайн магазин за стелажни с-ми - НАГРАДА 150лв

Spyrax

Active Member
Рейтинг - 100%
13   0   0
Име: МИК СИСТЕМС / MIK SYSTEMS

Насоченост: Сайт и онлайн магазин за продажба на стелажни с-ми, палетни, ролкови и всякакви видове, чекмеджета и т.н.

Указания и задължителни елементи: Изписано цялото име, като на MIK, може да се използват символи на стелажи /преобладаващи цветове да са синьо, червено за символите/, systems да е с по-дребен шрифт. (Възможни са и други разновидности при въображение на дизайнера.)

Край на конкурса: 08.03.2022 г.
Обявяване на победител до: 10.03.2022 г.
Награда: 150лв

Запознат съм с правилата и условията.
 
Здравейте ^^
Вляво е изписано MIK наобратно, за да може да излгежда като стилаж, вдясно си е изписано нормално, но ако се завърти ще изглежда също като това вляво.

 
MIK_logo.png
 
Име: МИК СИСТЕМС / MIK SYSTEMS

Насоченост: Сайт и онлайн магазин за продажба на стелажни с-ми, палетни, ролкови и всякакви видове, чекмеджета и т.н.

Указания и задължителни елементи: Изписано цялото име, като на MIK, може да се използват символи на стелажи /преобладаващи цветове да са синьо, червено за символите/, systems да е с по-дребен шрифт. (Възможни са и други разновидности при въображение на дизайнера.)

Край на конкурса: 08.03.2022 г.
Обявяване на победител до: 10.03.2022 г.
Награда: 150лв

Запознат съм с правилата и условият
https://www.canva.com/design/DAE6a_KCuaQ/nFQy6pO4E29UHPPXCxv4iQ/edit
Изпращам Ви линк към моето лого.
 

Горе