Лого Магазин (Денонощен)

CM-Design

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте,
В дългогодишния си опит, като графичен дизайнер, имам много лого проекти, които по една или друга причина не са използвани.
Поради товаа реших да ги пусна на достъпни цени, под формата на онлайн-магазин.
След като харесате лого, ще бъде коригирано по ваше желание, за да съвпадне идеално с вашите изисквания.
Цената варира от 20 до 60лв., като за всяко лого е различна, в зависимост от времето за изработка, което ми е отнело.
За повече информация пишете на лично или като коментар.
Благодаря!

П.С. Ще има още доста предложения!









 
Последно редактирано:
От: Лого Магазин (Денонощен)

Мерси за положителния коментар!
 
Последно редактирано:
От: Лого Магазин (Денонощен)

Не съм специалист и по принцип не обичам да хвърлям хвалби ей така .Но! Тези лога (или логота) за мен са класа .Браво!
 
От: Лого Магазин (Денонощен)

Благодаря много! А попринцип, това че не разбираш прави коментара още по-важен за мен, защото логата се правят за хора, които си нямат никакво понятие от дизайн.
 
От: Лого Магазин (Денонощен)

Според мен е по-добре да сложиш цена към всяко лого, ще имаш много повече предложения. Така като си написал от 20 до 60, човек не знае кое колко е и дори да му хареса някое, може и да не те пита, защото си представя по-скоро горната сума, а ти може да си оценил даденото лого за 20 лева. Като цяло ще е по-прегледно и лесно, ако има цени. Всеки ще може да си направи сметка и да купи конкретно лого, без да се налага да те пита и да ти обяснява. Повечето хора искат нещата да са готови - виждат и купуват, а не да задават въпроси и да разпитват.
 
От: Лого Магазин (Денонощен)

Благодаря! Задължително ще взема коментара ти под внимание.
 
От: Лого Магазин (Денонощен)

Според мен е по-добре да сложиш цена към всяко лого, ще имаш много повече предложения. Така като си написал от 20 до 60, човек не знае кое колко е и дори да му хареса някое, може и да не те пита, защото си представя по-скоро горната сума, а ти може да си оценил даденото лого за 20 лева. Като цяло ще е по-прегледно и лесно, ако има цени. Всеки ще може да си направи сметка и да купи конкретно лого, без да се налага да те пита и да ти обяснява. Повечето хора искат нещата да са готови - виждат и купуват, а не да задават въпроси и да разпитват.

Напълно съм съгласен! А, и с леки промени ще се получи желания резултат. Успех пожелавам на CM-Design!
 
Последно редактирано:
От: Лого Магазин (Денонощен)

Е то не пречи да има базова цена, пък който иска корекции, ще си плаща допълнително.
 
От: Лого Магазин (Денонощен)

Съвет: сложи си воден знак или някаква решетка отгоре им, че така който иска може да си ги ползва...
 
От: Лого Магазин (Денонощен)

Мерси за коментара, но когато нямат векторен файл, общо взето нито за печат, нито за банер могат да се ползват. Ако някой реши да краде, воден знак не може да го спре.
 

Горе