Конкурс за: Лого за ИскамХостинг.бг

Статус
Not open for further replies.
pZqKCEx.png
vaJKDKi.jpg
 
Колега Sky, не мисля, че тонът, който използваш в последните си постове е уместен. Все пак колегите са се постарали и се опитват да измислят лого за твоя бизнес. Мисля, че не е редно да се отнасяш по този начин.
Аз нито едно сериозно лого не видях, ти ако виждаш посочи ми.
Но за тия пари толкова. Склонен съм да дам и повече, но ако имаше някаква гаранция, че ще има и сериозни предложения.
Може би трябваше да обява 50 лева награда и още 200 ако ако реално харесваме логото победител. По този начин и конкурса е подсигурен и аз щях да съм спокоен, че няма дам парите си на вятъра.
 
Интересно лого с дълбок замисъл и неповторима идея.
Да, дори има и правописна грешка. Но това не му пречи да спечели конкурса, честито!
След всички петли, овце и жаби нямаше как да не спечели кравата.
Следващия пък ако нямам 1К бюджет няма и да си помисля за конкурс.
 
Да, дори има и правописна грешка. Но това не му пречи да спечели конкурса, честито!
След всички петли, овце и жаби нямаше как да не спечели кравата.
Следващия пък ако нямам 1К бюджет няма и да си помисля за конкурс.
Защото не знаеш, че има добри дизайнери във форума, на които можеш да се довериш?!? Ай стига бе..
 
А някой си мислят, че изработката на лого е лесна работа, виждате, че съвсем не е така:)
Предполагам, че повечето колеги са заети, та затова не може да стане хубаво конкурсче, а някой умишлено не се включват, били сме свидетели на доста добри конкурси та било те и нискобюджетни, предполагам от значение са и други фактори...
На мен лично днес главата ми пуши и едва ли ще мога да се включа следващите два дни, не за друго ама сигурно и аз ще нарисувам някое животно;)- дракон може би:)
 
А някой си мислят, че изработката на лого е лесна работа, виждате, че съвсем не е така:)
Предполагам, че повечето колеги са заети, та затова не може да стане хубаво конкурсче, а някой умишлено не се включват, били сме свидетели на доста добри конкурси та било те и нискобюджетни, предполагам от значение са и други фактори...
На мен лично днес главата ми пуши и едва ли ще мога да се включа следващите два дни, не за друго ама сигурно и аз ще нарисувам някое животно;)- дракон може би:)
Забелязал съм, че си твърде мек в изказванията си. Да, били сме свидетели на добри конкурси, но с такова отношение какво повече се очаква? Аз самият съм пускал конкурси, винаги има предложения, които не ми харесват, но никога не съм коментирал така. И не съм само аз, всички сме така...и така трябва да бъде. Видях едно много хубаво предложение до тук, даже са две - на @red и @stoineff . Тези коментари си бяха истинска обида към тях, щом аз го почувствах, надали те не са го забелязали. Лично мое мнение, на което държа, но не натрапвам на никого.
 
Дали не е някаква карма към автора на темата?
Съчувствия.
дракон може би
Черен или недорасъл зелен? (HOMM)
 
Според мен като начало автора на конкурса не подходи сериозно към собствения си конкурс.
Не можеш да не заложиш изисквания и насоки към дизайнерите, да изтипосаш едно лого с ухилено магаре на него, като да заявиш, че това ти харесва и да очакваш нещо "сериозно" отсреща.
От тук идва и резултата който наблюдаваме, комунизъм, ТКЗС-та, добитък и дай боже дракони.
Лично мнение!
 
Автора го боли хуя за госпожиците, който се включил включил който не е заради мен еми боли ме хуя.
Аз затова и спрях да помагам, че много добитък взе да шета из форума.
 
Според мен като начало автора на конкурса не подходи сериозно към собствения си конкурс.
Не можеш да не заложиш изисквания и насоки към дизайнерите, да изтипосаш едно лого с ухилено магаре на него, като да заявиш, че това ти харесва и да очакваш нещо "сериозно" отсреща.
От тук идва и резултата който наблюдаваме, комунизъм, ТКЗС-та, добитък и дай боже дракони.
Лично мнение!
Ти пък как изобщо свърза магаре с хостинг?!? Толкова ли не ти свтна, че ми харесва стила а не самото магаре?
 
Статус
Not open for further replies.

Горе