Конкурс за: Лого за онлайн магазин 2

;)
 
Последно редактирано:
good_night3.jpg
 
Благодарим отново за участието на всички. В този проект избираме творчеството на Websolut
Конкретно лого не можем да изберем, защото според нас между 2 от предложенията би се получила страхотна комбинация, която първо ще обсъдим с Websolut
Предполагам крайният продукт ще бъде качен от самия него тук.
 
Колега @Mersin Ko какво стана взехте ли решение?
Очаквах да ми пишете писах ви на лични, но явно не си гледате пощата, затова пиша и тук, защото влизате във форума и не ми отговаряте, отделете време поне за едно да или не.
За пръв път ми се случва да спечеля конкурс и аз да търся и да питам автора на конкурса какво става:)
 
Това е несериозно, аз точно затова писах и тук, колкото и да е всеки губи от времето си за да даде предложения.
Все пак автора е застанал с името на сайта си и не вярвам да ни пуска по пързалката , защото ще е много тъпо от негова страна.
 
Ако не ще пием по една студена вода какво толкова;)
Споко, колегата съм му правил един банер до колкото си спомням и е бил точен, но знае ли човек, никога не е късно да се изложиш.
 
Макар и със закъснение колегата изплати наградите, поне на мен, надявам се и на @red_velvet
Трябваше да го отбележа след като сме коментирали по-горе, да не остава впечатлението, че двата конкурса са с неспазени правила:)
 
Последно редактирано:

Горе