Конкурс за: Лого за онлайн магазин

Design Media Bulgaria

Active Member
Рейтинг - 90%
9   1   0
Организираме конкурс за ново лого на интернет магазина http://mebelino.bg/
С цветовете не можем да си играем много, защото клиентите са свикнали с тях (червени тонове)
Търсим нещо УНИКАЛНО!
Наградата е 100,00 лв.
Крайният срок е 05.04.2017г.
 
Ако има някой, който владее златното сечение на Фибоначи и е готов да направи логото по тези пропорции, нека се свърже с мен.
 
Запазвам си място да го разработя, ако съм хванал идеята:

mebelino.png
 
Не си пейстнал "запознт съм с правилата", затова питам?;)

Дай малко по-подробнен бриф.
"Търсим нещо уникално" е много общо казано, за сечение на Фибоначи прочетох в Укипедия, както и повечето колеги предполагам.
Това какво трябва да значи търсите някакви златни пропорции в които да се вмества логото ли или пък някакви изчисления трябва да се правят?
Колегат Стойнев гледам е почнал с формулите;)

Трябва още малко насоки според мен, на по-ясен език за да се орентират по-добре колегите.
Очертава се интересен конкурс, успех!
 
Последно редактирано:
Фибоначи го дадох за пример за хора които са правили подобен тип лога, но това не означава ,че трябва всички да са изработени на този прицип :) Приемаме всякакви варианти за лого.. Идеята на логото е да е красиво и лесно за възприемане от хората. Освен да разкажа малко за фирмата!? Мебелино е мебелен магазин утвърден в интернет пространството с голям брой ежедневни поръчки и доволни клиенти. Предлага мебели от всякакво естество, както и матраци на водещи производители. Сегашното лого е правено преди 4 години и хората са свикнали с него, но решихме ,че не стои много добре. Имахме идея логото да е само Mebelino а не Mebelino.bg както в момента. В момента е заложена на червена буква М а останалите букви в черен цвят. Предполагам добре ще изглежда и ако цялото лого е червено. Честно да Ви кажа не мога да си го представя и за това се обърнахме към Вас :)

Запознат съм с правилата!
 
Последно редактирано:
Ако някой от Вас смята ,че в старото лого има хляб и може да се подобри чрез корекция нека пробва.
 

Горе