Конкурс за: Лого за онлайн магазин

xvi_

Active Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Здравейте,

Организираме конкурс за лого на онлайн магазин.

Име на магазина: Brothers’ Boutique
Указания: В логото задължително трябва да присъстват два лъва и диамант, като няма значение как ще бъдат разположени. Добавянето на други елементи е по Ваше усмотрение.

Към поста ще прикача скрийшот на сайта, който се разработва в момента, можете да визуализирате Вашето предложение върху него, ако бъде възможно.

viber_изображение_2020-08-11_22-17-48.jpg

Край на конкурса: 07.09.2020
Обявяване на победител: до 72 часа след крайния срок
Награда: 100лв.

Запознат съм с правилата.
 
Два лъва, диаманти, елементи, съобразяване с дизайна на сайта и всичко за 100лв.
Препоръчвам да вдигнеш бюджета.

Поздрави!
 
Два лъва, диаманти, елементи, съобразяване с дизайна на сайта и всичко за 100лв.
Препоръчвам да вдигнеш бюджета.

Поздрави!
бюджета си е добър, лъвове и диаманти в гугъл колко искаш
 
Не е лесно да съчетаеш два лъва с диамант в лого. Логото трябва да е изчистено и да е разпознаваемо във всякакви размери! Трудна задача, да не кажа непостижима ако се търси добър вариант. Иначе ей сега ще ти нашляпам 20 лога с картинки от нета, ама ще са боза. Успех!
 
Първо предложение от мен.
ltI3bRU.png

3453F4Q.png
 
Аз просто исках да го накарам да се сети ,че тия картинки не могат да се ползват ей така по-избор.
Мисълта ми беше, че може да ги нарисуваш, диаманта е няколко щрихи, лъвовете също не е необходимо да са нещо детайлно за да изисква кой знае какви художествени умения и усилия, защото нали това е идеята на логото да има някаква уникалност иначе всеки може да си сглоби лого от готови картинки.
 
това е идеята на логото да има някаква уникалност иначе всеки може да си сглоби лого от готови картинки.

Един убавец миналата година обясняваше тук как не било проблем да се ползват готови графики за лого, щото била малка наградата, а и никой нямало да търси авторски права на безплатни картинки от интернет. Пак оспамихме темата :(
 
Здравейте! Ето едно предложение и от мен. Логото е базирано на правите ръбести форми на шлифования диамант. Формите на главите на двата лъва копират тази на диаманта. Шрифтът е примерен и може да бъде променен по Ваш избор. Поздрави!
П.С.: И със сигурност не е "гепнато" от другаде или комбинирани готови картинки ;)
XH7zSTS.png

413zfSx.png


AK9PTlC.png



------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
https://www.facebook.com/grozdanovdesign/
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Последно редактирано:
Другарю Грозданов, това не е ли много детско, прилича ми на лого за играчки.

Въпрос на вкус, другарю!

58CkOAS.png
 



Неуважително е както към човекът, който възлага изработката на лого и си дава парите, така и към всички участници в конкурса, които са положили някакъв труд, да се копират готови картинки! Да се вземе идея - да, но готови модели...... И не вярвам хората от сайта, чиято връзка ще посоча, да са успели да копират толкова бързо вашето предложение.

Това е готовата картинка в интернет:
67-679034_cyber-lion-logo-lion-logo-design-png-roaring-lion-logo-png.png


А това е адреса на сайта:

https://www.clipartmax.com/middle/m...o-lion-logo-design-png-roaring-lion-logo-png/
 
И не вярвам хората от сайта, чиято връзка ще посоча, да са успели да копират толкова бързо вашето предложение.
Това е готовата картинка в интернет:
67-679034_cyber-lion-logo-lion-logo-design-png-roaring-lion-logo-png.png
Опашка подрязана точно под ъгъл 60 градуса??? Толкова трудно ли е да се забележи и след това да се помисли защо?
 

Горе