Конкурс за: Лого за онлайн медия

DrV

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, конкурсът е за лого на онлайн медия, която ще се казва papirus, следователно и сайтът е papirus.bg. Имате пълна свобода за изработка на лого, като основните насоки са да е подходящо за новинарска медия и за предпочитане са тъмните цветове, но ако е нещо оригинално и красиво, може и в светъл цвят да се приеме. Нямам конкретни други предпочитания.

Награда: 70лв.
Краен срок: 01.02.23г.
Запознат съм с правилата!
 
Последно редактирано:
Здравейте, конкурсът е за лого на онлайн медия, която ще се казва papirus, следователно и сайтът е papirus.bg. Имате пълна свобода за изработка на лого, като основните насоки са да е подходящо за новинарска медия и за предпочитане са тъмните цветове, но ако е нещо оригинално и красиво, може и в светъл цвят да се приеме. Нямам конкретни други предпочитания.

Награда: 70лв.
Краен срок: 01.02.23г.
Човека е сериозен, няма да срещнете проблеми с плащането, както други съфорумници направиха. :)
 
  • Love
Реакции: DrV
Ама конкурс с 2-3 дни срок и без да е споменал, че е запознат с правилата..
 
Ама конкурс с 2-3 дни срок и без да е споменал, че е запознат с правилата..

Няколко пъти вече съм обявявал конкурси за лого, никога не е имало проблем. Дори напротив, дадох допълнителна награда от мен за второ място.
Запознат съм с правилата!
 
niZ1B97.png
 
Всичко добре, ама поне не им викайте на тези работи лого конкурс да не се подвеждат хората, че и те да искат подобни работи. Може да им викате лого дизайн дарение за започване на бизнес.
 
Няколко нахвърляни идеи, които стига да се харесат, търпят развитие:)
 

Прикачени файлове

  • PAPIRUS33.jpg
    PAPIRUS33.jpg
    188.8 KB · Преглеждания: 10
  • PAPIRUS3.jpg
    PAPIRUS3.jpg
    91.6 KB · Преглеждания: 12
  • PAPIRUS2.jpg
    PAPIRUS2.jpg
    70.5 KB · Преглеждания: 10
  • PAPIRUS1.jpg
    PAPIRUS1.jpg
    48.1 KB · Преглеждания: 10

Горе