Лого за теб!

reconnect

New Member
Здравейте, преди години се бях запалил по уеб-дизайна, но отдавна не се занимавам, но тая сутрин ми щракна да се пробвам пак да си разпаля интереса, та затова реших да пусна темата и да се пробвам да направя малко лога. :D
Колко ще се получат - колко не, не мога да гарантирам, всичко е за спорта, така че, който има нужда от лого - нека да пише в темата.

P.S - пиша темата тук, понежа за да я пусна в категорията за фрийланс иска положителен реп, който нямам :D
 
От: Лого за теб!

Хайде направи по-добро лого от това на сайта ми в подписа :wink: :beer:

п.с. Тъй като не е растерно, оригинала му е голямо 3 хил. на 2 хил. пиксела там някъде беше.
 
От: Лого за теб!

Пишете ми какво точно ви трябва в коментарите или на ЛС, за да мога да ви направя логата. :)
 
От: Лого за теб!

Не се базикам давам ти някакъв старт. Ако имаш желание направи пък каквото излезе.. За практика :)
 
От: Лого за теб!

За колегата @TheCrazyBastard , предполагам, че е твой сайта за готварство в подписата ти, и реших да ти направя лого за него. Дано съм уцелил! :rolleyes:

gotvartsvo.png
 

Прикачени файлове

  • gotvartsvo.png
    gotvartsvo.png
    278.1 KB · Преглеждания: 14
От: Лого за теб!

За колегата @TheCrazyBastard , предполагам, че е твой сайта за готварство в подписата ти, и реших да ти направя лого за него. Дано съм уцелил! :rolleyes:
Уцелил си, но много прилича на сегашното, а ми се иска да е нещо доста по-различно и всъщност да се запази идеята и тематиката. Аз лично нямам идеи, затова ги оставям на теб.
 
От: Лого за теб!

Благодаря! :) +реп
Тези цветове са доста често използвани на подобен тип сайтове и са определено успешни, привличайки внимание. Но да видя кога ще имам време и аз да преобразя малко целия дизайн.
 
От: Лого за теб!

незаинтересована работа... писах ти лс писах ти тук , гледам влизаш в форума , поне ми напиши на ЛС , че няма да свършеш работата.радвам се че не съм ти клиент , защото някой ако ти плати и така се покриваш...
 
От: Лого за теб!

Ако е за спорта и за връщане на интереса към тези неща и аз искам едно лого за сайта който е в подписа ми. По принцип искам да си остане знака който се намира в лявата част на логото.

Ще се радвам ако направиш нещо :p
 
От: Лого за теб!

@reconnect , Поиграх си малко с логото и го метнах на плажна кърпа. Готови сме за моренцето!
Ако някой ме види по плажа, да се обажда, да се запознаем. :D Ето го и резултата... :)
fe2752c0c90511e29fe522000a1f97ce_7.jpg
 

Горе