Конкурс за: Лого за fast food

Един буквален прочит:)

rm5di+
И тва е добро, само според мен усмихни го тоя капитан :)
 
Разбира се всеки може да дава мнение, но е излишно според мен, автора на конкурса мисля, че има достатъчна трезва преценка:)
Първия ми опит ми прилича малко на Садам;), второто мисля, че се получи по-добре капитана изглежда по-луд, нарочно не използвам синьо понеже синьото не ми се връзва със салам, но по принцип няма проблем.

Но ето го и в синьо все пак

pzvGC+
 
Последно редактирано:
QV8YjRep_400x400.jpeg

Може да се хареса я фонт, я нещо друго на автора на темата от оригиналното лого на сериала
 
Първо предложение и от мен. Идеята предполагам се вижда, капитанска шапка, която същевременно наподобява бургер.

P8ZHEg9.jpg

GSQArDt.jpg

7o1naI5.jpg

2x7UZ8r.jpg
 
Дайте някакъв комичен елемент, нещо което хем да втрещява, хем да привлича вниманието, но да не е вулгарно, поне аз така разбирам провокативното название, на мен ми се въртеше в главата в първото ми предложение нещо, но може би станало твърде идиотско:) и не можах да го до изчистя в главата си за да измисля някакъв приемлив вариант...
 
Последно редактирано:
Според мен трябва да наблегнете на салама, не на капитана. Самият салам може да бъде направен с готварска шапка или нещо от този род, но traiki да си казва :D
 
Според мен трябва да наблегнете на салама, не на капитана. Самият салам може да бъде направен с готварска шапка или нещо от този род, но traiki да си казва :D
Да де, моя салам е жив обаче в последното ми предложение:D
 
Не е салам, а прасе или поне така го виждам аз :D друго си е да си е някаква наденичка. Лично мен тази реклама на Бони с прасето от кренвирши ми е отвратителна, направо ми идва да повърна :D
 
Това е прекалено стандартно според мен, трябва нещо нестандартно като наименованието.

В салама овен свинско, свинска лой и соя друго няма, ако си говорим за салами:) и то това в по-качествените, но да не навлизаме в темата за салама, че е много обширна :D
 

Горе