Лого конкурс - 30 лева

kakafon

New Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте,
представям ви конкурса за лого на този магазин с предложено възнаграждение от нас - 30 лв
Няма слоган или по-точно е същия, като името на домейна: Дом и Здраве . Може да го включите или не... по ваш избор. Позицията на логото е в горен ляв ъгъл.

Цветове: без изисквания

Формат на логото: .png (с прозрачен фон), .jpg/.jpeg и .psd

Допълнителни изисквания: изработване на предикона(favicon)

Начин на плащане: банков превод

Край на конкурса: 31.01

Запазваме си правото да прекратим конкурса предварително при достатъчно атрактивно предложение или да не обявим победител при липсата на подходящо!
 
От: Лого конкурс - 30 лева

Ама как няма да участвам :) . Ето го предложението ми:

s5xsw4.jpg
 
От: От: Лого конкурс - 30 лева

Ехх Noke, направо ме уби ! ;D
Нали? :)
Останалите дизайнъри останаА като гръмнати като видеха редката ми креативност и моментално се осъзнаха, че не са ми у категорията и нема смисъл се мъчат... :mrgreen:
 
От: Лого конкурс - 30 лева

Размер на логото ?

5 на 5 метра да може да се слага на билборд :D
 
От: Лого конкурс - 30 лева

Като гледам има само едно предложение. Има всички шансове да грабне наградата:D
 
От: От: Лого конкурс - 30 лева

Нали? :)
Останалите дизайнъри останаА като гръмнати като видеха редката ми креативност и моментално се осъзнаха, че не са ми у категорията и нема смисъл се мъчат... :mrgreen:

Абсолютно!
Аз като видях твоето творение и се надъхах... до толкова, че реших и аз да се пробвм. Ето едно "младо и красиво" семействo :}

wwwzz.jpg
 
От: Лого конкурс - 30 лева

Относно размера на логото: от порядъка на 300 px ширина, за височината... по ваша преценка.
Получихме 2 предложения от един потребител по поща, очакваме още до 31-ви:roll:
 
От: Лого конкурс - 30 лева

В моя "телевизор" ли е проблема или нещо сайта не изглежда добре? Или може би е правен за разделителна способност по-голяма от 1024x768? domizdrave1.jpg
 
От: Лого конкурс - 30 лева

В моя "телевизор" ли е проблема или нещо сайта не изглежда добре? Или може би е правен за разделителна способност по-голяма от 1024x768? Виж файлът 2911

И при мен излиза по тоя начин. Не знам защо тея неща не се взимат под внимание като се прави сайта. Някои хора си мислят, че като те са с по-голяма резолюция и клиентите/посетителите им ще са с такава.
 
От: От: Лого конкурс - 30 лева

Някои хора си мислят, че като те са с по-голяма резолюция и клиентите/посетителите им ще са с такава.

Предполагам, че в CSS-a като се сложат някои размери да са относителни, това ще е достатъчно и всичко ще е ОК - не вярвам да е нещо фундаментално, което да изисква голяма редакция на дизайна :)
 
От: Лого конкурс - 30 лева

Ще го имаме предвид, наистина е неприятно. Благодаря ви за корекцията!:roll:
 
От: Лого конкурс - 30 лева

242z8ex.png

1t4k5y.png

1i0vap.png

9hnybl.png

symhis.png


Айде и аз да се включа, че си нямам друга работа в последния момент. :)
 

Горе