Конкурс за: Лого на клуб за бордови игри

Poltargaista

Active Member
Рейтинг - 100%
29   0   0
Конкурс за изработване на интересно и готино, но същевременно изчистено лого.
Става въпрос за клуб за бордови игри.
Логото ще се ползва за всякакъв вид маркетингови дейности.

Лого: D20
Дейност: Клуб за бордови игри
Насоки: обмисляхме вариант за голяма буква "D" и вътре в нея един зар d20, но сме отворени за всякакви предложения и насоки. Цветова схема също не е фиксирана, но предпочитаме тъмни букви и искрящ надпис D20.
  • Начало: 13.03.2019
  • Край: 15.04.2019
  • Обявяване на победител: 25.04.2019
Задължителни условия за участие:
  1. Декларация за предоставяне на правата върху логото.
  2. Предоставяне на работните файлове - пълни transparent варианти на логото на черен и бял фон - .psd, .eps, .crd, etc. (ще се използва както в интернет, така и върху всякакви печатни материали).
Награда: 50 лв.

Запознати сме с правилата за обявяване на конкурс за лого.
P.S. Прикачена е снимка на зар (за ориентир и насоки).

$_57.PNG
 
Привет и успех в начинанието, не мога да разбера само защо си копирате "Задължителните условия за участие" и по точно т. 2, при положение, че тя поне за мен е безумна... Както и да е
 
D20 се свързва с ролеви, а не с бордови игри ;).
 
D20 се свързва с ролеви, а не с бордови игри ;).
Знам. :) Запознати сме. Просто това беше първоначалната идея. Отворени сме за предложения.

Привет и успех в начинанието, не мога да разбера само защо си копирате "Задължителните условия за участие" и по точно т. 2, при положение, че тя поне за мен е безумна... Както и да е
По принип в условията за пускане и участване в конкурс е описано какви файлове трябва да се предоставят. Просто за всеки случай да се каже, че едно растерно изображение 300х300px не върши особена работа. :)

P.S. Към администраторите, запазвам си правото да не обявя победител, ако има по-малко от 7-8 предложения. Ако е в сериозен разрез с правилата - може да се заключи темата.
 
Привет и успех в начинанието, не мога да разбера само защо си копирате "Задължителните условия за участие" и по точно т. 2, при положение, че тя поне за мен е безумна... Както и да е
То и т. 1 е същата работа, един като постне нещо и другите копират наред изискванията.
По принцип, декларация се прави за да декларира автора, че не е използвал готови материли , стокови графики или не е копирал съществуващи лога, но като гледам 80% го правят.
Естествено че клиента ще има правата върху логото, както и авторът да го показва в портфолиото си.
 
Последно редактирано:

Горе