Конкурс за: Лого на магазин за часовници

ROIdoctor

Active Member
Рейтинг - 100%
19   0   0
Здравейте.

Обявявам конкурс за лого на магазин.

Крайна дата на конкурса: 15 юли 2018г.

Запознат съм с правилата.

Поздрави!
 
Последно редактирано:
images.php
 
Последно редактирано:
Ето един вариант от мен, няма никакви проблеми да се правят колкото е необходимо корекции.

1-timebox-bg.png
 
Може да се сложи и текст отдолу, с някакъв готин модерен шрифт. Или може да го завъртя по диагонал и да напасна текста. Това като идея ми идва като цяло. Поздрави.

jurkala.jpg


jurkala2.jpg
 
Последно редактирано:
Едната стрелка излита нагоре от часовника подобно на ракета. Символизира развитие, растеж, позитивен дух, предприемачество и още... Малките детайли също като в часовниковия механизъм са толкова важни, колкото и цялостната визия:

time-box.png
 
Лека подсказка: думата box в името не напразно е там ;) може да се използва значението му...
 
Тук идеята е кутията на времето и времето (часовниковата стрелка) да са обединени в трети символ - буквата - "О" - Мога да добавя и . BG, но не ми допада как се получава, затова го оставям така, възможна е корекция при одобрение.

time-box2.png


time-box-watch.jpg
 
Моята концепция е следната, надявам се че се схваща. За цветове и позициониране може да си говорим. Все пак да обясня идеята. Т и Б се явяват своеобразните три стрелки, които обикновено имат часовниците.
timeboxjpg.jpg
 
Благодаря на всички колеги, които се включват. Оценявам труда Ви! На 15-ти ще обявим победителя. Една препоръка от мен - слагайте воден знак на предложенията си, че не се знае на какви хора ще попаднете!

П.П. Дизайн, който се нуждае от обяснение, не е добър! (нищо лично)
 
П.П. Дизайн, който се нуждае от обяснение, не е добър! (нищо лично)

Какво умозаключение ! Ти да не си Тото Котуньо?
 

Горе