Конкурс за: Лого на нов бранд газирана вода

BHy9QQX.jpg
Колега, дизайна на логото ти се е получил много добре. Авторът на темата, обаче споменава в описанието, че не желае предложенията да съдържат бутилка и кен. Казвам ти го от гледна точка на това да не губиш време за дизайн в тази насока. Поздрави и успех!
 
866af2118243771.609d4cb9752ef.png

Здравейте,
Идеята ми е да можете да използате логото както в пълният му размер, така и само графичният елемент на "G".
 
Запазвам си поста за творения :D

Стана ми интересно с тия лога що се зверите, и аз естествено да съм в калабалъка хаха
Ще си ги пусна преди края, че да не ми ги гепсат идеите специалистите :) Не че имам надежди разбира се, тва ми е първия опит с текстово лого, не че другите са много - общо три :D

НО изказвам един МНОГО ГОЛЯМ респект към занимаващите се сериозно с графичен дизайн и още повече - логата!

Аз се зверих 3 часа и онемях тотално, после ме люшкаше цел ден, окьоравих се здраво, строши ми направо вестибуларния апарат ахаха
С тия лога и въобще профи дизайни, не могат да ви платят очилата и капките за очи, камоли после очичките като тръгнете по лекари... аз съм много зле с очите напоследък и знам за какво иде реч.. :(

Абе живи и здрави да сте и НЕ ПРЕКАЛЯВАЙТЕ с дяволските творения ;)


1.png2.png3.png4.png5.png


Може да се пипне, ако въобще се хареса концепцията.
Не съм слагал много балони и др елементи, защото обичам изчистеното, но балони бол по принцип :)
 
Последно редактирано:

Горе