Конкурс за: Лого на салон за медицински педикюр - награда 100лв

Ааа носят ти килограми книги на мЕсто..да си избраш.. хах КЛАСИКА, как не се сетих :D
Честно казано въобще не съм гледал годината като я взех. Така го казах защото не е специално търсено и ги взех от уличен търговец, който вече прибираше. После видях годината. Това си е направо в зората на соца. Богато илюстрирана, с дебели корици. Интересното е, че почти всички книги бяха тъпотии като любовни романи. Отгоре на всичкото си взех и Господин Тау просто сякаш не е отваряне. Това досега няма нищо странно. Странното е че взех една фейлетонна книжка тип комикс за Гиньо Ганев, която е подписана от него за Георги Софкин. Че чак и телефони има. Между другото я прочетох, човека рано се е усетил, че цялата тази работа с демокрацията е като байганьовщините след освобождението.

П. С. Аз гласувам за логото, което харесах. Първия вариант. Мен лично логата не ме впечатляват особено. Нито съм си правил някога педикюр.
 
Последно редактирано:
Благодаря на всички за участието. След преглед на всички предложения, момичетата се спряха на логото на
s-graphic-design. Моля да остави банкова сметка и детайли за да изпратя наградата.
 
Благодаря. Моля, оставете данни за банков превод на лично съобщение.
Това мяза на разкрачена жена... Баси.
 

Горе