Конкурс за: Лого на тема Ком - Емине

SKSGiy8.png
 
Здравейте! Изпращам още едно предложение за лого. Поздрави!

wBRKPbv.png
 
Последно редактирано:
Здравейте, включвам се с моето предложение.

Идеята ми за логото, бе да пресъздам буквите сякаш са изписани с четка, а тирето между КОМ и ЕМИНЕ да символизира характерния знак за маршрута, като същевременно се стремях да спазя и цветовите изисквания.

Под логото може да видите крива линия с една начална и една крайна точка, която символизира маршрута КОМ-ЕМИНЕ.
Идеята ми беше, логото визуално да подсказва на зрителя, че едната точка на маршрута е Ком, а другата - еминЕ.

Беше замислен и вариант с два флага "забити" в точките за още по-лесно ориентиране, но ми се стори прекалено натруфено, затова не го прилагам.

И последно, но не по значение, логото също е мислено да бъде на зелен фон, какъвто е на сайта ви, затова не би трябвало да имате никакви проблеми при качването му. :)

Поздрави

8eyM1vI.png
 
Последно редактирано:
Абе хора вие цели шедьоври сътворихте тук( без лоша умисъл), как не ви мързи да рисувате толкова не знам, но според мен е излишно да рисувате цели картини, но може да не съм прочел нещо в условието, а може да е презентационно просто.
 
Нормално за начинаещи. И аз бях там преди има-няма 10 години, въпреки че четях и гледах какво правят про-тата и бързо се коригирах. Неслучайно се казва, че добрият художник (или дизайнер) знае кога да спре.
не мога ви хвана мисълта на къде биете?
 

Горе