Конкурс за: Лого - онлайн магазин 17

Design Media Bulgaria

Active Member
Рейтинг - 90%
9   1   0
Здравейте,
Обявяваме конкурс за лого на домейна Kupuvai.me
Изискванията са да е малко по шарено.
Награда 70,00лв.
Запознат съм с правилата.
Краен срок за предложения: 13.02.2023г.

* Ще пуснем няколко конкурса за лога на различни брандове на наши клиенти.
 
Честно казано, не ми идва идея как да е хем по-цветно, хем да върви на син фон, освен с бял контур atis.png
 
hQs1b6P.png
 
Имам две идеи ако ви харесат
 

Прикачени файлове

  • Picsart_23-02-07_15-11-17-491.jpg
    Picsart_23-02-07_15-11-17-491.jpg
    72.1 KB · Преглеждания: 8
  • Picsart_23-02-07_15-24-27-866.jpg
    Picsart_23-02-07_15-24-27-866.jpg
    218.7 KB · Преглеждания: 7
Това е доста интересно, наистина. Собствено ли ти хрумна? Друга буква можеш ли данаправиш на чанта - чадър (ти не знаеш чее чадър, де)? Но кой ти гледа, прекупвача иска на кило еднотипки :) Лого трансформърс.
 
Това е доста интересно, наистина. Собствено ли ти хрумна? Друга буква можеш ли данаправиш на чанта - чадър (ти не знаеш чее чадър, де)? Но кой ти гледа, прекупвача иска на кило еднотипки :) Лого трансформър
Всъщност, голямо въздействие ми оказаха предложенията до тук. Веднага ме грабна концепцията за многоцветност, както в предходното лого на друга платформа за пазаруване, която беше доста популярна. Ако чантата е съставена от форми с различни цветове, най - логично е да има нещо скрито и "аха" момент, обикновено за целта се използва negative space, както в случая.:)
Колкото до това дали може да бъде направено с друга буква, зависи коя е буквата. А, К, Е и т.н. са подходящи. C,G не чак толкова. Ако е "чадър" с Ч/4 би се получило доста добре, дръжката на чантата ще е захваната само от едната страна, пропорциите ще бъдат други естествено, светлосенките също. Ако ми изпратите лично съобщение с повече информация, ще се опитам да отговоря възможно най - скоро.
 

Горе