Конкурс за: Лого - онлайн магазин 17

Добър избор!
Визуално е супер, браво на Мимето !
Не че на някой е потрябвало моето мнение:), но едно нещо ме озадачи, не искам да прозвучи като забележка или като нещо лошо, но някак си самата позицията на чантата, малко като потопена, няма ли предизвика погрешни асоциации?

Може би аз си правя погрешни такива с потъващ кораб, потопено ведро или идеята е била нещо свързано с на повърхността, но пак килнати на една страна някак...?
Да визуално е супер...но
Пак казвам без никаква умисъл го казвам, нито цел да предизвикам некъв хейт, само изразявам мнение, непоискано:)*

ПП.

Но пък може идеята да е показващо се портмоне от джоба, тоест развържи си портмонето и пазарувай с наслада... нещо такова.

Не ми обръщайте внимание, сигурно само на мен първо сигнално е дошла първата асоциация.
 
Последно редактирано:
Добър избор!
Визуално е супер, браво на Мимето !
Не че на някой е потрябвало моето мнение:), но едно нещо ме озадачи, не искам да прозвучи като забележка или като нещо лошо, но някак си самата позицията на чантата, малко като потопена, няма ли предизвика погрешни асоциации?

Може би аз си правя погрешни такива с потъващ кораб, потопено ведро или идеята е била нещо свързано с на повърхността, но пак килнати на една страна някак...?
Да визуално е супер...но
Пак казвам без никаква умисъл го казвам, нито цел да предизвикам некъв хейт, само изразявам мнение, непоискано:)*

ПП.

Но пък може идеята да е показващо се портмоне от джоба, тоест развържи си портмонето и пазарувай с наслада... нещо такова.

Не ми обръщайте внимание, сигурно само на мен първо сигнално е дошла първата асоциация.
Ако трябва да бъде честен е ясно, че различните типове хора имат различни типови възприятия. И двете фаворизирни лога според мен са претоплени казуални манджи и специално това на @stoineff е под нивото му. Но все пак за мен е по-добрият вариант м/у двете споменати. Макар, че в предложението на @stoineff се забелязва позитивно чувство.

Двете предложения на @Mimmeto са отблъскващи, като инфлуенция. И особено последното, което е спечелило конкурса. Първото е просто килнат, падащ човек, което не е чак толкова кофти, но второто е нещо подобно на което каза.

Ако избирах аз и исках нещо стандартно с приятно усещане, щях да си избера това на @Dimbland

И ако аз избирах и исках нещо по-абстрактно, щях да избера това на @red_velvet. И на @stoineff и на @red_velvet имат общо с кубизма. Тази схема от @red_velvet е трансформърс.

Но да кажем пак, че всеки има свое цветоусещане. Ето например @contra видя сервитьор, при Пикасо, който сервитьор всъщност присъства но под различна форма от тази, която е видял съфорумеца.
 
Двете предложения на ... са отблъскващи, като инфлуенция.
А какво ше рече "инфлуенция" в случая?
 
Ако трябва да съм честен, парите ми се видяха малко за конкурс;)
А и когато се включвам в нискобюджетни конкурси, а така е и с повечето колеги някак си не се включваш на 100%

Да разбирам клиентите ти толкова могат да отделят, но...
 
А какво ше рече "инфлуенция" в случая?
Предполагам, че е нарисуван съществуващ ключодържател с квадратно пате. Емда, такова ми е виждането. Но торби колкото искаш на квадрати ивици и точки, така че нищо съществено като проблем.

Гледано отстрани тва на @red_velvet за мен трябва малко чупки, всъщност това и и вентилатора на стойнеф ме подсетиха за Пикасо (чиито неща навремето ми се струваха префърцунени), но като се вгледа човек детайлите променят цялата картинка.

Въпросната рисунка https://i1.wp.com/static.kulturologia.ru/files/u11119/woman-on-the-beach.jpg
 
Последно редактирано:

Горе