Конкурс за: Лого - часовници

TN1XxSr.jpg
 
Моят вариант е изцяло рисуван, можете сами да видите като се върнете на предната страница. Доста по-различно е от другите концепции.
 
Пускам ви работен вариант на лого, около 20%, като го завърша ще е в два варианта анимирано и статично лого. Ще има още много подобрения по циферблата, стрелки хронометър и др., анимации, цвят и т.н. но няма да мога да го завърша до утре.
3I5zO4s.jpg
 
Добре ето статичните, за анимирани май няма време.
394rAoD.jpg


mt3r25u.jpg

TULUJG8.jpg
 
Последно редактирано:
Дано не сметнете мнението ми за хейт, но:
Интересно ми е тези многодетайлните "натруфени" концепции ако се намалят как ще изглеждат.
Идеята за лого дизайна, не е да се рисуват сложни векторни картинки, а колкото се може да са по семпли, изчистени и разпознаваеми.
Не е нужно на всяка цена да има часовници в лого за магазин за часовници, може само да се загатне с някакъв детайл. Как асоцеирате примерно логото на компанията Епъл с дейността и?
Като цяло sky`s the limit.
 
Последно редактирано:
Дано не сметнете мнението ми за хейт, но:
Интересно ми е тези многодетайлните "натруфени" концепции ако се намалят как ще изглеждат.
Идеята за лого дизайна, не е да се рисуват сложни векторни картинки, а колкото се може да са по семпли, изчистени и разпознаваеми.
Не е нужно на всяка цена да има часовници в лого за магазин за часовници, може само да се загатне с някакъв детайл. Как асоцеирате примерно логото на компанията Епъл с дейността и?
Като цяло sky`s the limit.
Всеки си има разбирания. Различни хора, различни сайтове - използват различни такива. Може да е малко и семпло както казваш, може да е голямо и детайлно, може дори да заема част от хедъра и да е като банер. За мен разбиранията за лого на някои хора са остарели. Всякакъв тип може да е, всеки да си избира.

Моето анимирано (което не е финален вариант) може да се сложи наример в центъра на хедъра и от двете му страни да има други неща, каквито прецени да сложи дизайнера.
NmfZsOf.jpg

ca120e6b-cc70-4984-afb0-1654e63f4d05
tCAflHg.jpg
 
Последно редактирано:
Всеки си има разбирания. Различни хора, различни сайтове - използват различни такива. Може да е малко и семпло както казваш, може да е голямо и детайлно, може дори да заема част от хедъра и да е като банер. За мен разбиранията за лого на някои хора са остарели. Всякакъв тип може да е, всеки да си избира.

Не визирам специално твоето предложение. Но примерно ако се намали лого с много малки детайли като цифрите на часовника, то те ще се изгубят.
Иначе си прав, различни хора различни вкусове, но има и правила, трендове, стилове в лого дизайна - минималистични, детайлни, 3д, винтидж и други.
 
ivWcewv.png
YEufVEU.png
 

Горе