Конкурс за: Лого 2 "lampa"

lampa5.png
 
Какво стана кой спечели?
Организатора на конкурса е точен, но знае ли човек, последните няколко конкурса нещо куца работата, като се почне от кутията за лекарства - конкурс без победител и останал отворен и без някакви последствия за организатора и се стигне до конкурс за дизайн на ваза организирани не по правилата, също останал отворен с обиден организатор:), може би е искал на 5-тия час след организирането да има 20 предложения знам ли.

Извода за мен от всичко това е , че идва края на добрите конкурси които са организирани във форума и изобщо края на добрата традиция, ако продължи така.
 
Аз едно нещо не разбирам. Обявяваш конкурс (не говоря за този конкретно) с награден фонд, който е под стойността за индивидуална изработка от дизайнер (говорим за добро лого). Получаваш доста и то добри предложения за който трябва да се бръкнеш поне двойно и накрая да се покриеш.

Аз лично ако не покрия срок за поръчка ми става кофти и дори се реванширам, колкото и да имам основателна причина. Все си мисля, че едно "колеги ще обавя победител със закъснение от 10-15 дена" не мисля, че ще е проблем, отнема 2мин.

Нищо лично, поздрави.
 
Организатора на конкурса е точен, но знае ли човек, последните няколко конкурса нещо куца работата, като се почне от кутията за лекарства - конкурс без победител и останал отворен и без някакви последствия за организатора и се стигне до конкурс за дизайн на ваза организирани не по правилата, също останал отворен с обиден организатор:), може би е искал на 5-тия час след организирането да има 20 предложения знам ли.

Извода за мен от всичко това е , че идва края на добрите конкурси които са организирани във форума и изобщо края на добрата традиция, ако продължи така.
Точен, точен.. колко да е точен? Преди години по подобен начин за свършена работа не си заплати услугата ;)
 
Точен, точен.. колко да е точен? Преди години по подобен начин за свършена работа не си заплати услугата ;)
Имам предвид, че с мен е бил точен когато сме работили заедно.
А това, че е имало нещо подобно преди години не знаех, затова казвам, че такива случай не би трябвало да остават без последствия, но тук собствениците на форума колкото и искат да са COOL трябва да вземат някакви мерки, това уронва именно престижа на форума, а мойте впечатления са, че държат на него, дал съм линкове и към други случай на неспазване.
 
Последно редактирано:
Здравейте, извинявайте за забавянето. Няма как да направя конкурс и да не заплатя обещаното ако всичко е направено както трябва, това при мен не може да се сличи. CopyTheFunk при теб нещата стоят по друг начин, ако искаш разкажи на хората за професионалния видео клип. Относно този конкурс се забавих адски много. Сега ще вземем решение и ще го публикувам.
 
Здравейте, логото , което избрахме е на stoineff (второто предложение)
Благодаря на всички участвали. Скоро пускам нови Конкурси за лого. Бъдете сигурни ,че дори да се забавя няма да има конкурс без награда.
 

Прикачени файлове

  • lampa4.png
    lampa4.png
    106.8 KB · Преглеждания: 38

Горе