Конкурс за: Лого - DJ Damyan live партита - Corona TV

Spyrax

Active Member
Рейтинг - 100%
13   0   0
Име: Corona TV

Насоченост: Онлайн live партита на DJ Damyan, името трябва да е "Corona TV". Може да придобиете представа от последните видеоклипове на fb.com/djdamyan. Накрая ще бъдат избрани 3 лога от екипа, които ще бъдат подложени на гласуване от аудиторията зрители на партитата. В случай на нещо доста грабващо, ще бъде избрано моментално.

Указания и задължителни елементи: Няма специфични, може да използвате въображение.

Край на конкурса: 18.01.2021 г.
Обявяване на победител до: 22.01.2021 г.
Награда: 200лв

Запознат съм с правилата и условията
 
dj-damyan-2.png
 
Здравейте! Да, темата е малко "крива", но пък е от реалния живот - този вирус е навсякъде около нас и доста ни обърка живота. Доста хора направиха пари от това, не ми се говори за жалките фарамцевтични компании, но имаше и една хитова песен. Доста бъзици отнесе бирата Corona и т.н. А и ТВ на DJ Дамян ще съсществува с или без този конкурс. Така че - не мисля, че някой заслужава бан, но това си е мое мнение. Изпращам моето рпедложение, което също акцентира на самия корона вирус, но за разлика от колегата, той е първата буква, т.като смятам, че тя е най-важната от едно име. Например Music television е известан в цял свят само като MTV. Обещавам, че ще направя проект и без вируса :)




5VfPOY6.png





 
Последно редактирано:
А ето и второто предложение, което не е свързано с коронавируса. Т.като предаванията на DJ Damyan са на живо, това предложение включва символът за живо предаване. Цветовата гама, както и в първото ми предложение е само примерна и може да бъде променена според предпочитанията на клиента. Предложението е в два варианта.




nwDDcNf.png

NpVzQt0.png





 
Последно редактирано:
Оттеглено предложение.
 
Последно редактирано:
Аз мисля, че тъй като най-вероятно заглавието е провокирано от корона лудницата е подобаващо и логото да е в такъв стил.
Може и някакъв слоган да се измисли от рода на "Музиката е най-добрата ваксина - освен от всички видове вируси се ваксинирате и против скука", упс стана много дълго;)
KoronaTv.jpg
 
Последно редактирано:
Аз мисля, че тъй като най-вероятно заглавието е провокирано от корона лудницата е подобаващо и логото да е в такъв стил.
Може и някакъв слоган да се измисли от рода на "Музиката е най-добрата ваксина - освен от всички видове вируси се ваксинирате и против скука", упс стана много дълго;)
Виж файлът 20756


Оставяш само думите преди тирето "Музиката е най-добрата ваксина" и слоганът си е идеален :)
 
@Blinky ако поне малко човешко е останало в теб ще баннеш автора до живот + всеки участвал в кокнурса байти жалката история...
Ти си баннат от живота. Освен да се изсереш в някоя форумна тема нямаш, друго забавление май.
 
Оставяш само думите преди тирето "Музиката е най-добрата ваксина" и слоганът си е идеален :)
Слоганът е добър, но представи си го на клип, ще заема половината екран. Според мен логото трябва да е максимално опростено.
 
След като минах през коронавируса и символа за лайвстрийм с коронка, стигнахме и до DJ оборудването. Даже трите еквалайзера над "R" си мязат на корона ;)

ВАРИАНТ 1

759aHLF.png




ВАРИАНТ 2 - без еквалайзерите



L3on2aI.png




 
Последно редактирано:
Това е моето предложение,
и аз съм за - да не се имплементира вируса в логото!
Поздрави на всички и успех!

privew_dj-damyn-logo copy.jpg
 
Последно предложение от мен, че много взех да досаждам вече. Като се загледам в короната и шиповете с топчетата накрая ми приличат на зрители, тв аудитория ;)


ВАРИАНТ 1

3M774yH.png




ВАРИАНТ 2 - с малко по-семпла корона

WS0uxX7.png


 
Последно редактирано:
Пичове, много са яки всички лога, поздравения, във форума има много талантливи дизайнери, но имайте предвид, че това е пиянско предаване, а не строг корпоративен сайт. Разчупете малко визията И ще изпаднат уникални попадения ;)
 

Горе