Конкурс за: Лого ForexAlerting.com

stelt88

Member
Рейтинг - 88.9%
8   1   0
Здравейте,
Пускам конкурс за лого на forexalerting.com. Сайта все още е в процес на изработка и промени по-дизайна.
Логото трябва да е във формат png, с прозрачен фон. Основните цветове трябва да са зелено и червено.

Награда, първо място 100лв.
Награда, второ място 20лв.
Награда, трето място 10лв.

Награда, мото на сайта 20лв.

Победителя ще получи правото да изработи няколко банера и cover за Facebook страницата. За цената ще се разберем допълнително.

Начало на конкурса 06/01/2020
Край на конкурса 31/01/2020
Запазвам си правото да удължа с една седмица времето за изпълнение, при липса на достатъчно желаещи.
Изплащане на наградите PayPal.

Запознат съм с правилата.

Последно редактирано:

stelt88

Member
Рейтинг - 88.9%
8   1   0
Може ли повече детaйли относно темaтa нa сaйтa?
Цялата идея е продаване на форекс сигнали. Не съм сигурен колко от вас са запознати с този вид търговия.
Най-вероятно ще прозвучи малко глупаво, но в гугъл има много информация.

DreamDevise

Active Member
Рейтинг - 100%
14   0   0
Идеята на логото за сайт провайдър на форекс сигнали е: стремил съм се концепцията да отговаря на изскването за цветове, да са зелено и червено, да е съвкупност от буквите F (Forex) и А (Alerting), да има интегрирана графика и стрелка (която символизира намирането на надежден източик на информация и напредъкът от правилното му използване в търговската стратегия), балон за съобщение (че изпраща известие, дава съвет). Ако сайтът беше форекс трейдър, бих направил нещо с вълк (вълкът от уолстрийт, предприемача който не се спира пред нищо), мечка символизираща (продавачите) или бик (купувачите) и други.
Предложение за слоган, примерно - (The Market Wizards), (Over The Top)

forexal-v1.jpg3dfa.jpg

Последно редактирано:

stelt88

Member
Рейтинг - 88.9%
8   1   0
Нека да направим конкурса още по-интересен.
Давам още 20лв. на този който измисли някое хубаво мото за сайта.

stoineff

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
60   0   0
Всеки трейдър трябва да знае, какво означава идването на биковете "бичи пазар". Не напразно из фондовите борси има мечки и бикове.

A+F+бик+ връх+ стрелка =

stelt88

Member
Рейтинг - 88.9%
8   1   0
Всеки трейдър трябва да знае, какво означава идването на биковете "бичи пазар". Не напразно из фондовите борси има мечки и бикове.

A+F+бик+ връх+ стрелка =

Много ми харесва, браво.

DreamDevise

Active Member
Рейтинг - 100%
14   0   0
Втори вариант
Forex+Alerting+вълк (предприемача който не се спира пред нищо, вълкът вие - известява, дава информация) + стрелка (успех, изкачване нагоре).
Стрелката може да се направи със зелен цвят или други вариации.
В крак с тенденциите на 2020г. за лого дизайн с интегрирани послания и значения в буквите.
forexal_v2.jpg

Последно редактирано:

stelt88

Member
Рейтинг - 88.9%
8   1   0
Втори вариант
Forex+Alerting+вълк (предприемача който не се спира пред нищо, вълкът вие - известява, дава информация) + стрелка (успех, изкачване нагоре).
Стрелката може да се направи със зелен цвят или други вариации.
В крак с тенденциите на 2020г. за лого дизайн с интегрирани послания и значения в буквите.
Виж файлът 18438
Просто нямам думи, браво.
Конкурса започва да става много интересен.

stelt88

Member
Рейтинг - 88.9%
8   1   0
Буквално нямам думи, не съм си и представял да бъдат направени толко хубави лога.

Горе