Конкурс за: Лого GF style

1S9Pc5x.jpg
 
И добре, че не си го постнал мисля, че противоречи на принципите ти;)
Виж файлът 16888
Има доста сходни в същия стил.
Много трудно ще е да се измисли оригинална комбинация между G и F, но мисля, че има някой попадения.
Еми да, и ти виждаш на какво прилича, нали :)
 
vWPfmGk.png
 
Дата за обявяване на победител: 27.08.2018
Награда: 70 лева

Днес сме? 28-ми.

:cool:
Нормално:)
Не му е за пръв път на @Mersin Ko, но винаги си е държал на думата, макар и след месец.
Въпреки това, мисля, че е добре да се спазват сроковете които са оказани до колкото е възможно, иначе няма смисъл от тях, да се напише: "избиране на победител до края на годината" примерно;)
Мисля, че по този начин си вреди на активността в конкурсите и от там рефлективно върху броя на предложенията.
 
И другарите ТИМ и Митев Марин, и те така си обявяват края и завършването на Стадион Варна. Още от далечната 2008-ма...

https://forum.gong.bg/viewtopic.php?t=4726
25 окт 2008

Здравей, как си приятелко,
как, добре ли я караш,
още ли вятъра гониш,
към някой бряг, кажи.

Здравей, карам я някак си,
даже страхотно я карам,
животът ми - вятърна мелница,
миг подир миг дните троши.

Налей ми чаша старо вино,
стари мой приятелю,
махни с ръка и дай нататък - злото забрави.

Нали актьори сме в театър,
театър ту добър, ту малко лош,

ранима струна е душата всяка нощ.
 
Е как, ако не е Стойнефф, няма кой друг да е. Спечели всеки един конкурс за последните 4 месеца. Успеваемостта му е по-голяма от тази на Господ.

Трупа си човека ревютата междувременно, и то от някакви незнайни конкурси, от незнайни юзери.

Затова и не участвах този път и няма и да се занимавам. Това са фалшиви конкурси! Мнението ми се затвърди. Ще наблюдавам келепир! Имаше много по-добри предложения, ама Стойнефф е цар на форума, няма как.

И не, не съм екстрасенс. Но е много лесно да предвидиш поведение, което е "нагласено"!

Ето ви скрийншот на чат между мен и друг юзер, с който обсъждаме тази ситуация още преди 10 дена. Вижте датата, още когато съм го написал това! Преди да е имало още кандидатури по темата знаехме!

Screenshot_20180901_111116_1.jpg
 
@NEROMARE
Аз също съм поставено лице, 12 човека сме общо. Стойнев ни праща логата, ние само ги качваме.
Каузата ни обаче не е да трупаме ревюта, а да губим времето на @kpetrov.
Смятай. Какво да говорим повече. Защо не каза по-рано, да предпазиш хора поне??? Това е ужасно. Хората балъци ли са? Трябваше да пуснеш нова тема още като забеляза първия път. 12 човека, това честно не го очаквах. Нямам думи...
 
Дайте да залагаме, кой ще спечели следващия нагласен конкурс:D, като не се изкарват пари от участие, тогава от друго.
 
Залагам £150 че 1 или повече от следващите 3 конкурса ще ги вземе Стейнефф.

Залагам £100 че 2 или повече от следващите 5 конкурса ще ги вземе Стейнефф.

Съгласен съм на Escrow.
 
@NEROMARE в заблуждение си, аз съм имал съмнения за нагласени конкурси, но фалшиви едва ли.
Фалшив:), какъв е смисъла?
Смисълът е рейтинга. Позитивния рейтинг. Огромни корпорации плащат доста пари за фалшиви позитивни ревюта, синко. Едни наскоро ги хванаха в САЩ, и техните вмирисани ревюта в Yelp.
 

Горе