Търся: Любопитни факти и истории за ЕП и СП по футбол

kpetrov

Well-Known Member
Рейтинг - 66.7%
2   1   0
Дали някой може да рисърчва за любопитни факти и истории около дадено ЕП и СП.
Трябват ми 3 любопитни истории за зададено първенство в рамките на няколко изречения максимум.

Нищо особено по примера на графа Любопитно като в тези теми:
http://futbolnaistoriyaistatistika.info/сп-уругвай-1930/
http://futbolnaistoriyaistatistika.info/евро-2016-франция/
 
Също така след няколко дни, ще ми трябва човек за писане на статии по дадения шаблон за ЕП и СП. Само текста.
 
Също така след няколко дни, ще ми трябва човек за писане на статии по дадения шаблон за ЕП и СП. Само текста.
И с какво ще плащаш? С боб от магазина или с обувки :D
 
И с какво ще плащаш? С боб от магазина или с обувки :D
Очаквам финансова инжекция до дни, но задачата наистина не е лесна. Трябва да е някой който е запознат и се интересува от футбол.
Като цяло аз ще искам само текста, дори само част от текста, с обработката на картинките, клиповете, таблиците и статистиките и да искам не мога да се доверя на друг.

Освен това шаблона не е приложим за всяко СП или ЕП, различно е дали става въпрос за първенства от 21-ви век или за такива от зората на футбола.

Трудоемко е наистина.
За момента съм разширил шаблона до това http://futbolnaistoriyaistatistika.info/сп-бразилия-2016/

може да се разшири и още, още не знам.
 
За сега целта на начинанието е, че не ми е безинтересно, досега имам 2-3 любителски проекта, които честно казано въобще не ми бяха интересни.
Живот и здраве и късмет до края на месеца може да имам нещо подобно на сайт. Вчера и днес съм направил някои промени.
Като цяло искам да бъда полезен.

Карам го 1 по 1, нещата изскачат в течения на работата, отне ми 2 дни да напасна шаблона, що се отнася до обемните статии за ЕП и СП. Може и нещо ново да изскочи, но засега ми се струва, че това е достатъчно специално за тези статии.

Копи пейст от викито няма. Ще използвам някои обработени принт скрийнове, да.

Като цяло не съм мислил за монетизация, опитвам се да направя нещо, което да е интересно и полезно на футболните фенове, какъвто донякъде съм и аз.
 
И пак не каза, колко търсиш като цена и въобще можеш ли да предложиш такава.

Зависи за каква статия, става въпрос, бе човек. не съм толкова прост, има статии и статии. Добре би ми дошъл, човек който е футболен фен, в главата му има достатъчно информация, и не му се налага да прави за всяко нещо рисърч.

Това е добре и за мен и за него.

А за викито, викито всеки може да си пише каквото си иска, има грешки колкото искаш. Не ми е целта да се пишат неверни неща, искам да бъда точен. Днес например ми отне към 10 минути за да намеря точната информация за само един абзац, в който във вики е дадена грешна информация.

Става въпрос за нещо, за което кой ли ще се заеме да го проверява... кой бил единственият мача в историята на СП в който са отбелязани два автогола. Информацията във вики, и то не в бг варианта е грешна.
 
Дай да ти продам 1 енциклопедия на футбола още от времето на Глобул :) Там има достатъчно интересни факти.
 
енциклопедия на футбола още от времето на Глобул
Аз имах такива по история и география:D
 
Дай да ти продам 1 енциклопедия на футбола още от времето на Глобул :) Там има достатъчно интересни факти.
И книгата се казва?
 
Така, значи продължава да се търси човек тип ходеща футболна енциклопедия, който пише грамотно. Някой, който няма да му коства много време да си опресни знанията и да направи бърз рисърч. Ако поназнайва английски, знае къде да потърси за нещо, в което не е сигурен е още един голям плюс.
Не ме интересува това че публиката не се влияела от правописни грешки и неточни факти, искам да бъда акуратен. Щото ви уверявам, че дори и в уж престижни сайтове се намират грешки и неточна информация.
Ест, някакви грешки, особено що се отнася до по старата футболна история са допустими, но не бива да бъдат фрапиращи.

Така и аз ще съм доволен и той.
 
само да попитам заплащане предлага ли се или е на добра воля, аз мога да ти помогна с интересни факти и да публикувам в сайта?
 
само да попитам заплащане предлага ли се или е на добра воля, аз мога да ти помогна с интересни факти и да публикувам в сайта?
Разбира се, че се предлага заплащане, зависи дали ще се разбера с който и да е за цената и ме устройват материалите. Мога да предоставям и снимкова информация от книги по темата, за преразказ. Не става въпрос само за любопитни факти, това е само една малка част. Става въпрос за всякакви статии свързани със футболна история и статистика. При желание можеш да прегледаш няколкото статии, които съм качил засега.

За момента искам да поръчам статии за футболисти, аз ви давам бг или ен текста и търся преразказ.
Статиите, около 100-120 думи, малко по кратки и подобни на това.
http://futbolnaistoriyaistatistika.info/мане-гаринча/
текста под заглавието "ПРЕДИ ГОЛЕМИЯТ ФУТБОЛ"
 
Последно редактирано:

Горе