Лятна промоция! Сайт - 70 лв., 2 концепции векторни лога - 30 лв., 10 статии - 25 лв.

Weblion

Active Member
Рейтинг - 100%
36   0   0
Лятна промоция! Над 50% намаление на всички услуги!

7425266y.jpg


Последвайте ни във Facebook.

Примерен сайт: Интерауто, Blife, NDesign

Портфолио – тук и тук

:!: Хостингът и домейна НЕ са включени в цената!

:!:Запазвам си правото промоцията да не важи за копирайтинг услугите, ако сметна че темата е трудна и ще ми е нужно повече време, за да напиша статиите!
 
Последно редактирано:
От: Лятна промоция! Сайт - 70 лв., 2 концепции векторни лога - 30 лв., 10 статии - 25

:!: Това са примерни сайтове изключително и само за портфолиото ми, така че не са нагласени и преведи всички неща!

7427349D.png


========================================================

7427350K.png
 
От: От: Лятна промоция! Сайт - 70 лв., 2 концепции векторни лога - 30 лв., 10 статии

Писал съм ти ЛС, но нямам отговор
 
От: От: Лятна промоция! Сайт - 70 лв., 2 концепции векторни лога - 30 лв., 10 статии

Писал съм ти ЛС, но нямам отговор

Пуснах ти отговор. ;)

Предлагам изработка на сайтове за публикуване на обяви, които имат множествено възможност:

  • плащане за публикуване на обяви;
  • бърза форма за контакт с всеки един човек, който е пуснал обява;
  • оценяване и публикуване на коментари към всяка обява;
  • карта, която показва от къде е човека, който е пуснал обявата;
  • платена ротация на обявите на главната или на другите страници/категориите и така нататък/;
  • и много други възможности;

P.S. Промоционалната цена не важи за този тип сайтове. :)

7433906P.png


=====================================================================================================
=====================================================================================================


7433883f.png


=====================================================================================================
=====================================================================================================


7433884q.png
 
Последно редактирано:

Горе