МОЛЯ ГЛАСУВАЙТЕ ЗА МОЯ КЛИП!

От: МОЛЯ ГЛАСУВАЙТЕ ЗА МОЯ КЛИП!

имаш едно и от мен

Само дето войната и дисбаланса е неизбежен именно това са едни от движещети сили, това е силен идиализъм просто реално такова нещо не може да се случи - за да се случи трябва се изтрият редица генни в нас и най-вече тези за да не желаеш нещо повече и се сървенвоаш да го вземеш изтриет ли се може да има peace upon the world and time space continuum - ако стане социализъм във най-вишата си форма е възможно всичко, но .....
 
От: МОЛЯ ГЛАСУВАЙТЕ ЗА МОЯ КЛИП!

Глас и от мен.

Но не ми харесва клипът въобще. Ако не беше заради факта, че си българин (когото познавам... е, задочно поне) и, че ми харесва позицията ти - нямаше да гласувам. Предвид, че сходна позиция се изразява и от други с по-добри клипове (може и да не са баш там), май гласувам само заради познанството.

Един съвет - ако нещо си струва да се направи, то трябва да се направи добре. Успех.
 
От: МОЛЯ ГЛАСУВАЙТЕ ЗА МОЯ КЛИП!

1 глас и от мен. Успех!
 
От: МОЛЯ ГЛАСУВАЙТЕ ЗА МОЯ КЛИП!

Глас и от мен.

Но не ми харесва клипът въобще. Ако не беше заради факта, че си българин (когото познавам... е, задочно поне) и, че ми харесва позицията ти - нямаше да гласувам. Предвид, че сходна позиция се изразява и от други с по-добри клипове (може и да не са баш там), май гласувам само заради познанството.

Един съвет - ако нещо си струва да се направи, то трябва да се направи добре. Успех.

Разбирам и съм съгласен до известна степен и приемам критиката. Всичко се случи буквално last minute. Реално разбрах за този конкурс вчера вечерта и за това кратко време успях да скалъпя видеото.Не съм специалист графичен дизайнер, видео обработчик и нямам такива познати, които за краткия период да се занимават с това и да произведат по-добър резултат. Знам, че има хора с по-добри видеа и това е напълно нормално. Колкото до самия конкурс, критериите за оценка не са упоменати... това за мен значеше или хубави видео ефекти, сценарии, заснемане или интересна и провокираща идея. Е, избрах второто.

Въпреки, че си гласувал само заради познанството пак ти благодаря :)
 
От: МОЛЯ ГЛАСУВАЙТЕ ЗА МОЯ КЛИП!

+1 и от мен
 
От: МОЛЯ ГЛАСУВАЙТЕ ЗА МОЯ КЛИП!

Веднага ме пренасочва към
facebook.com/dialog/oauth?api_key=48008362724&app_id=48008362724&client_id=48008362724&display=popup&domain=promoshq.wildfireapp.com&locale=en_US&origin=1&redirect_uri=https%3A%2F%2Fs-static.ak.fbcdn.net%2Fconnect%2Fxd_proxy.php%23cb%3Df22088d508%26origin%3Dhttp%253A%252F%252Fpromoshq.wildfireapp.com%252Ff3588ff23%26relation%3Dopener%26transport%3Dpostmessage%26frame%3Df751fa4e4&response_type=token%2Csigned_request&sdk=joey

Едва успявам да видя бутона, но не и да стигна до него.
 
От: От: МОЛЯ ГЛАСУВАЙТЕ ЗА МОЯ КЛИП!

Веднага ме пренасочва към
facebook.com/dialog/oauth?api_key=48008362724&app_id=48008362724&client_id=48008362724&display=popup&domain=promoshq.wildfireapp.com&locale=en_US&origin=1&redirect_uri=https%3A%2F%2Fs-static.ak.fbcdn.net%2Fconnect%2Fxd_proxy.php%23cb%3Df22088d508%26origin%3Dhttp%253A%252F%252Fpromoshq.wildfireapp.com%252Ff3588ff23%26relation%3Dopener%26transport%3Dpostmessage%26frame%3Df751fa4e4&response_type=token%2Csigned_request&sdk=joey

Едва успявам да видя бутона, но не и да стигна до него.

Хмм странно, линка, към който трябва да ридайректва е този http://promoshq.wildfireapp.com/website/6/contests/189404/voteable_entries/47720250

оттам с леко скролиране надолу се вижда и бутона и видеото... :)
 
От: МОЛЯ ГЛАСУВАЙТЕ ЗА МОЯ КЛИП!

трябва да се взима участие ,то ако не този път следващия ще се справиш няма отказване.. така ще се подобриш
 
От: От: МОЛЯ ГЛАСУВАЙТЕ ЗА МОЯ КЛИП!

Хмм странно, линка, към който трябва да ридайректва е този http://promoshq.wildfireapp.com/website/6/contests/189404/voteable_entries/47720250

оттам с леко скролиране надолу се вижда и бутона и видеото... :)
Ура! Бързи пръсти и бърза мишка - успях да променя зеленото на voted! Иначе и от този линк (той си е същия, всъщност) ми се получава същото пренасочване. Някаква Хром-ска история.
Май 4 гласа дадох - от 5 браузера (от един не успях). В четирите ми поиска каптча и след попълване зеления бутон ставаше на voted. Само Хром ме пренасочва, другите нормално. Каптчите са отвратителни. А в Хром не ми поиска каптча.
 
От: МОЛЯ ГЛАСУВАЙТЕ ЗА МОЯ КЛИП!

"I voted", но и моите впечатления са, че можеше поне малко по-добре да бъде, макар и в рамките на същия "бюджет" :)
Но, така или иначе мислите и идеите са важното и ти пожелавам да ги оценят.
Успех и от мен!
 
От: От: МОЛЯ ГЛАСУВАЙТЕ ЗА МОЯ КЛИП!

Ура! Бързи пръсти и бърза мишка - успях да променя зеленото на voted! Иначе и от този линк (той си е същия, всъщност) ми се получава същото пренасочване. Някаква Хром-ска история.
Май 4 гласа дадох - от 5 браузера (от един не успях). В четирите ми поиска каптча и след попълване зеления бутон ставаше на voted. Само Хром ме пренасочва, другите нормално. Каптчите са отвратителни. А в Хром не ми поиска каптча.

Хах :) благодаря много за гласовете :)))
 
От: МОЛЯ ГЛАСУВАЙТЕ ЗА МОЯ КЛИП!

Имаш едно гласче и от мен - успех.
 
От: МОЛЯ ГЛАСУВАЙТЕ ЗА МОЯ КЛИП!

Цъкнах на линка с намерението да воутна.
Като го изгледах, се отказах.

Не ми хареса - трябвало е да се постараеш доста повече.
Английският е зле. И там са нужни усилия и то не малко.

ПС: С уговорката че имам склонност онлайн да се изразявам доста грубо - в случая не виждам нещо дето си заслужава да гласувам - нещо скалъпено за няколко минути, недомислено, недопрочетено и непроверено. Ако зависи от мен не бих те пратил да ни излагаш "пред чужденците".
 
От: МОЛЯ ГЛАСУВАЙТЕ ЗА МОЯ КЛИП!

Цъкнах на линка с намерението да воутна.
Като го изгледах, се отказах.

Не ми хареса - трябвало е да се постараеш доста повече.
Английският е зле. И там са нужни усилия и то не малко.

ПС: С уговорката че имам склонност онлайн да се изразявам доста грубо - в случая не виждам нещо дето си заслужава да гласувам - нещо скалъпено за няколко минути, недомислено, недопрочетено и непроверено. Ако зависи от мен не бих те пратил да ни излагаш "пред чужденците".

Здравей и благодаря за критиката.

Би ли бил малко по -детайлен, с цел да си взема поука и да се поправя, защото без конкретика изказването ти си остава нещо, на което не заслужава да отдам внимание. :)

Поздрави,
 
От: МОЛЯ ГЛАСУВАЙТЕ ЗА МОЯ КЛИП!

И на мен не ми хареса, но гласувах. Смятам че, трябва да си помагаме и да се подкрепяме, дори само заради Идеята - за смелостта не само да се участва в конкурси, но и да се сподели това участие и да се приемат неизбежните в последствие критики.

Какво не ми хареса? Като оставим настрана техническата част - липсва ми оригиналност и личностна позиция. Казаното в клипчето ми прилича на извадка от агитационна реч, на препис на изтъркани фрази от дебели книги на чичковци с дълги бели бради. Разгледах и някои от другите клипчета - има едно, май на някакъв пакистанец или индиец, също ужасно като техническо изпълнение, но момчето е застанало пред камерата, застанало е зад идеята си със собственото си лице и посланието му изглежда истинско и искрено, а не като цитат от прехвален автор.
 
От: МОЛЯ ГЛАСУВАЙТЕ ЗА МОЯ КЛИП!

По-конкретно от това означава да седна и да ти го направя.
Примерно погледни как се вписваш в конкуренцията: http://promoshq.wildfireapp.com/website/6/contests/189404/voteable_entries/list?order=recency
Единият common sense би трябвало да е достатъчен за да разбереш какво имам предвид.

И дали ще го вземеш насериозно мене не ми е тръпка някаква.
Написах мнение защото все на някой тук ще му светне, че може би не би трябвало някой си да получава преимущество (в бройка гласове) само щото бил българин, член на форум, и бил постнал тема с призив "ПОМОГНЕТЕ!".

Така ощетяваме способните, упоритите и трудолюбивите - не мислите ли?
 
От: МОЛЯ ГЛАСУВАЙТЕ ЗА МОЯ КЛИП!

И на мен не ми хареса, но гласувах. Смятам че, трябва да си помагаме и да се подкрепяме, дори само заради Идеята - за смелостта не само да се участва в конкурси, но и да се сподели това участие и да се приемат неизбежните в последствие критики.

Какво не ми хареса? Като оставим настрана техническата част - липсва ми оригиналност и личностна позиция. Казаното в клипчето ми прилича на извадка от агитационна реч, на препис на изтъркани фрази от дебели книги на чичковци с дълги бели бради. Разгледах и някои от другите клипчета - има едно, май на някакъв пакистанец или индиец, също ужасно като техническо изпълнение, но момчето е застанало пред камерата, застанало е зад идеята си със собственото си лице и посланието му изглежда истинско и искрено, а не като цитат от прехвален автор.

Здравей и на теб,

Благодаря за сравнението на моя текст с тези на мъдри белобради старци, поласкан съм, наистина. :)

Целенасочено не застанах пред камерата и не изговорих идеята си в 1мин. не това ме притеснява, вече съм го правил дори ;) (справка видеото по-долу)

[video=youtube;afiS7vDyB5g]http://www.youtube.com/watch?v=afiS7vDyB5g[/video]

Исках да е по-различно, гонех ефект (именно като нащракан на пишещата машина цитат от автор) или ще се хареса като идея или не ...шанс, не очаквам всеки да харесва написаното от мен, а и не искам всеки да го харесва. Това не е смисъла. Но тези думи са мои и мога да ти обещая, че ако се видим с теб лично ще ти ги кажа също така искрено и истински.

Нека се върнем на основния въпрос. Не ме е страх и не се крия от нищо. Заствам зад всяка една казана/написана от мен дума, с лицето, личността и името си, Linetta. Много обичам когато скрити в интернет пространството хора ( разбирай никнеймове, аватари и тем подобни) да ме обвиняват, че не съм заставал зад идеята, зад мнението си със собственото си лице, като самите те нямат смелостта да го направят.

Чувствайте се поканени всички които биха искали на живо да им кажа какво мисля и зад какво заставам. С удоволствие бих провел разговор с всеки един човек, за да обменим идеи, просто да си поговорим и да се опознаем и да видим що за хора сме в действителност. :)

Поканата е отворена към всички, който желае може да ми изпрати ЛС.

Поздрави,
Николай Делчев


П.С. не чета текст във видеото, а го говоря, само да подчертая...
 
Последно редактирано:
От: МОЛЯ ГЛАСУВАЙТЕ ЗА МОЯ КЛИП!

По-конкретно от това означава да седна и да ти го направя.
Примерно погледни как се вписваш в конкуренцията: http://promoshq.wildfireapp.com/website/6/contests/189404/voteable_entries/list?order=recency
Единият common sense би трябвало да е достатъчен за да разбереш какво имам предвид.

И дали ще го вземеш насериозно мене не ми е тръпка някаква.
Написах мнение защото все на някой тук ще му светне, че може би не би трябвало някой си да получава преимущество (в бройка гласове) само щото бил българин, член на форум, и бил постнал тема с призив "ПОМОГНЕТЕ!".

Така ощетяваме способните, упоритите и трудолюбивите - не мислите ли?

Благодаря за поредната порция общи приказки, оценявам го :)


хахах а това просто ме разби:

"Така ощетяваме способните, упоритите и трудолюбивите - не мислите ли? "

Ти познаваш ли ме? Знаеш ли колко съм упорит? Знаеш ли колко съм трудолюбив, какво съм постигнал в живота? Знаеш ли моите способности? Знаеш ли колко съм се борил в живота? Знаеш ли колк усилия съм полагал?

Ако отговорът на първия въпрос е "не", то ти нямаш право да ме поставяш под какъвто и да е знаменател.
 

Горе