Майл на съпорт от гугъл

От: Майл на съпорт от гугъл

mvmrik да ти кажа че си прос :) Както искаш го разбирай
лек ден
 
От: Майл на съпорт от гугъл

Няма как да го разбера, понеже незнам какво значи тази дума "прос". А този сайт го дадох, понеже там има по-голям шанс да получиш отговор, не за друго.
 
От: Майл на съпорт от гугъл

Няма как да го разбера, понеже незнам какво значи тази дума "прос". А този сайт го дадох, понеже там има по-голям шанс да получиш отговор, не за друго.

прав е отговор от гоогле не чакай
 
От: Майл на съпорт от гугъл

Гугъл разчитат на развита Help система и техни форуми. E-mail за връзка със съпорт има, но той е различен за повечето им услуги - adwords, analytics и т.н. Обикновенно в Help системата с малко повече търсене се намира най-долу "contact us", но като че ли умишлено до него се стига трудно.
 
От: Майл на съпорт от гугъл

Някой може ли да ми помогне с Гугъл проблема ми е следния.
Искам да взема първия си чек попълвам всичко но те ми пращат майл:
"1. Влезте в профила си.
2. Посетете раздела ,,Моят профил".
3. Отидете на страницата ,,История на плащане".
4. Кликнете върху връзката ,,данни" за плащането, което искате да бъде извършено повторно, и въведете съответните данни.
5. Подайте отново искането си за повторно извършване на плащане"
А аз нямам връзката ,,данни" точка 4 немога да е изпълня пращах пак пак същото 4-5 така. Нямам връзката ,,данни" всичко съм проверил ама това някой трябва да го види че кой съм аз да казвам такива неща за GOOGLE. Някой ако може да ми помогне нека пише или направо на скайп да ми пише за по лесно. Мерси предварително.
 
От: Майл на съпорт от гугъл

какво толкова попълваш - някой данни от регистрацията немогат да бъдат променяни
вкарал ли си ПИН
Какво се е получило при теб
чека ти е изпратен и не го осребрил или това ти е първия чек

Както каза колегата по - горе хепла им е доста подробен
И да пратиш мейл ще ти върнат автоматичен отговор от хелпа- при мен се получи при сгрешени имена
 
От: Майл на съпорт от гугъл

Моля преди някой да пише да прочете предното ми мнение. Пост #7 "Нямам връзката ,,данни" всичко съм проверил" Ако може някой на който са му пращали чекове като физическо лице да ми пише. Благодаря му предварително.
 

Горе