Малка статистика за форума

CrAzY-MaST

Well-Known Member
Колко интересно се получава:

Webmaster's Off Topic - 1302 поста
Пари от Интернет - Make Money Online - 1178 поста
Search Engine Optimization - Оптимизация за Търсачки - 977 поста
Webmaster Help - Секцията на Експертите - 570 поста
и т.н.

Та чудя се на каква тема беше форума ?
За интернет маркетинг или нещо друго(това което е на 1-во място) ?

П.С.
Ако админите хванат метлите това първото с 1203 поста ще стане с много повече :cry:
 
georgimateev каза:
в абсолютно всеки форум е така. Ако някога си имал твой форум няма как да не го знаеш. А и това е начинът да се изгради някакво общество.. приятели в работата - приятели в живота.
Напълно съм съгласен! Но е хубаво off topic-ите да се опитаме да ги пишем само тука. Лично аз вече ще се постарая да не спамя по темите извън тази секция:wink:
 
И аз съм съгласен, но все пак теми от сорта на "Лека нощ", "Добро утро" или пък "Отивам до WC" са напълно безмислени...
А и както забелязвате някои хора си пишат офтопиците където им падне(Деянчо как си?)
 
не само такива теми са ненужни.проблема е че някой се опитва да зададе някакъв смислен въпрос и ако незнае каде то го слага в оффтопика и от там се започва някво спамене.или още по-лошия вариянт да се спамят сериозни теми който не са в секцията за оффтопик.много е дразнещо.все си мисля че сме събрали тук не да се сваляме или други пуберски истории,нито да си приказваме за това кой кога си ляга или става и ского,а за да изкарваме някви пари от нета и поне аз ще съм ви много благодарна ако се престане с гадното спамене навсякаде.
 
съгласен с всички може да пробваме да се саморегулираме без допълнителни правила :) няма лошо от лекият офтопик но не трябва да се отнасяме по много.... :)


П.С ако някои зададе въпрос в офтопика и темата е добра ще бъде преместена в някоя от другите категории :)
 
никои не говори за лекото спамване.става въпрос за големия спам.сякаш сега да пусна нова тема "Как сте?" или нещо от тоя сорт.некво тъпо е.
 
DeyanMarkovski каза:
Оставете на готовски глупавите теми, кво пречи като са в Off Topic, оправете му подписа. Тоя човек да не е решил да привлича вниманието на минаващите самолети?
Kво викаш за подписа ??
А твоя аватар ?
 
ZzZaPyr каза:
DeyanMarkovski каза:
Оставете на готовски глупавите теми, кво пречи като са в Off Topic, оправете му подписа. Тоя човек да не е решил да привлича вниманието на минаващите самолети?
Kво викаш за подписа ??
А твоя аватар ?

аватара на Диди е поносим в сравнение с подписа на Готовски.
 
DEATH каза:
ZzZaPyr каза:
DeyanMarkovski каза:
Оставете на готовски глупавите теми, кво пречи като са в Off Topic, оправете му подписа. Тоя човек да не е решил да привлича вниманието на минаващите самолети?
Kво викаш за подписа ??
А твоя аватар ?

аватара на Диди е поносим в сравнение с подписа на Готовски.
Мен и двете ми дерат на очите па не знам :)
 
хахахаха хора вие нямате ли си друга работа освен все да се джафкате нещо.много сте ми забавни честно
 

Горе