Малки ФБ страници

От: Малки ФБ страници

Хаха! Отлетях от спора с теб, защото е очевадно, че екскремента никога няма да си признае, че тарикатлъците му не минават! А се върнах да те изрина, за да не смърдиш тук ;)

Миришеш отдалеч ... а и не смятам да се занимавам с теб ... доста под нивото си ми ...
 
От: Малки ФБ страници

Чак ме изненадваш, че успяваш все пак да скалъпиш начини да се опитваш да се измъкнеш от въпросите - откъде у теб толкоз мозък да скалъпи едно изречение?? Извикал си май женка ти да ти помага :lol:
Няма как да съм под нивото ти Пуркооо, нямааа! Просто, защото не обитавам морето, нямам хриле да живея подводно, а ти си изхвърлен в морето и винаги, неизменно си стоиш на нивото на морското равнище!8)
 
От: Малки ФБ страници

Нема да бараш Пурко ей! :lol:
 
От: Малки ФБ страници

Как се дава репу&#.jpgПод всеки пост тук има една сива лента и в най-левия и край има една иконка като шерифска звезда - цъкни на нея , за да дадеш съответната репутация на съответния пост и автора му де :) Виж и прикачения режисиран от мен скрийншот :)
 
От: Малки ФБ страници

ДА, АЗ ! Всички говорите за репутации и глупости, само аз така и не можах да открия никъде в профилите бутон "Дай Репутация" :rolleyes:
Малък си още за тия работи.
Набери малко хавторитет па тогаз се бутай м/у шамарите...
 
От: Малки ФБ страници

колко пък да съм малък ..

Нюню, не съм сигурен дали това е дума, но е подходяща в случая ;).

П.С Всичко е в кръга на шегата, естествено.
 

Горе