Малко СЕО въпросчета ?

vetzkov

Well-Known Member
Момци , за първи път си прехвърлям блог от блогър на собствен домейн и сега чакам да стане прехвърлянето и междувременно ме налегнаха тежки мисли. Тъй като вече съм събмитвал в множество директории , но г. не ме е индексирал все още макар че излизам като резултат в различните директории искам да знам дали ще трябва наново да събмитна във всичките директории и дали моите линк партньори трябва да променят линка или блоггър ще препраща към моя нов домейн? мерси предварително :wink:
 
coolice каза:
би трябвало да препраща ама не съм много сигурен като прехвъли ще го погледна Г трябва да си знаят работата за това :)
oк мерси са чакам да го прехвърли , а бтв за директориите нещо можеш ли да ме посъветваш?
 
ами като видим как ще прехвърли от събмоеина на блогър към новият домеин и ще изкажа мнение :) ако като напишеш адреса в блогър ти отваря домеина вероятно няма нужда от повторен събмит :)
 
coolice каза:
ами като видим как ще прехвърли от събмоеина на блогър към новият домеин и ще изкажа мнение :) ако като напишеш адреса в блогър ти отваря домеина вероятно няма нужда от повторен събмит :)
oк мерси много бате 8)
 
stancho1234 каза:
добра тема, и аз се чудя за тва, някъде бях чел че като се прехвълиш и си губиш линковете но звучи тъпо и едвали никои не се е сетил как да го оправи...

Ако се сложи редирект, почти нищо не се губи, въпроса е колко кадърно ще направиш редиректа... Мен ми предстои смяната на платформата на един блог и яко ме е шубе и ме мързи... защото ще е голяма играчка, понеже блога има някой добре оклинквани теми :)
 

Горе