Малко информация за Адсенсе и сайт за трейлъри

cmpax

Active Member
Здравейте!
Не знаех къде точно да публикувам темата, но се надявам да се съм объркал раздела. Въпроса ми е следен: Мога ли на сайт за трейлъри да сложа реклама от адсенсе? Източник е youtube.
 
От: Малко информация за Адсенсе и сайт за трейлъри

А линк към трейлъра, или само филмови ревюта.
 
От: Малко информация за Адсенсе и сайт за трейлъри

Не можеш бе човек нямаш право да стриймваш клипчетата от youtube или да ги разпространяваш чрез линк ... ако използваш адсенс
 
От: Малко информация за Адсенсе и сайт за трейлъри

Мерси много за помощта. Последен въпрос тези filmite(точка)com, как ползват адсенсе-то от няколко години. Никой не ги е забелязал или.. ?
 
От: Малко информация за Адсенсе и сайт за трейлъри

Не виждам какъв е проблема да си сложиш рекламите :)
 
От: Малко информация за Адсенсе и сайт за трейлъри

Търсиш това в Гугъл и ти излизат теми с този въпрос: site:productforums.google.com adsense movie trailer
 
От: Малко информация за Адсенсе и сайт за трейлъри

Някои пишат че няма проблем, други че има.
 
От: Малко информация за Адсенсе и сайт за трейлъри

Някои пишат че няма проблем, други че има.

ИМА ПРОБЛЕМ. Справка - АЗ. Вече ме блокираха заради подобен сайт. Не се тествай. Или, ако искаш тествай, но с фалшив профил и през друго ИП, защото изгърмиш ли веднъж, няма "бекъп".
 
От: Малко информация за Адсенсе и сайт за трейлъри

Тоест не може да има на една и съща страница клип от youtube и adsens реклама така ли ?
 
От: Малко информация за Адсенсе и сайт за трейлъри

И аз не знам, то рекламата не ми е при клипа, а и съм посочил източник youtube. А горе посочения сайт от мен има реклама от 2-3 години. Знам защото там си гледам трейлърите. Четох в нета, че някой имат други нямат проблеми с такъв тип сайтове.
 
От: Малко информация за Адсенсе и сайт за трейлъри

Това пък къде си го прочел направо не знам? За това ли самата туба си дава кода за стрймване на клипчето?

Можеш според мен няма да имаш проблеми имам няколко сайта в които го правя и от адсенса са ги преглеждали не са ми правили проблем!

Не можеш бе човек нямаш право да стриймваш клипчетата от youtube или да ги разпространяваш чрез линк ... ако използваш адсенс
 
От: Малко информация за Адсенсе и сайт за трейлъри

И какъв е проблема, ако ги качва от тубата? Разбирам да ги качва нелегално за разпространение да е против правилата ама той взима клипове от тубата и ги слага при него! Ако има наказан сайт то трябва да е тубата не неговият. ;)
Имах предвид за трейлъри на филми или филми
 
От: Малко информация за Адсенсе и сайт за трейлъри

Говоря за трейлъри на филми, които се взимат от тубата и е споменато че са от там. Даже ползвам техния айфрейм.
 
От: Малко информация за Адсенсе и сайт за трейлъри

Прави си го и не се притеснявай според мен няма да има проблеми.

Говоря за трейлъри на филми, които се взимат от тубата и е споменато че са от там. Даже ползвам техния айфрейм.
 
От: Малко информация за Адсенсе и сайт за трейлъри

Все пак трябва да може това не е самият филм, а само предстването на филма, което си е трейлър
 

Горе