Малко помощ Адсенс

Insane

New Member
ЗНачи регистрирах се, приеха ме, сложих там банерчето в сайта накарах няколко приятеля да кликнат на банера но за сега 0,00 печалба ? защо така? да не би да трябва да направя нещо за да почне одчитането :roll:
 
Надушили са те :) Неможе от 3 влизания да има 3 клика...Г ги усеща тези неща :) Другата възможна причина, е че те не са заридили напълно сайта от рекламата, на която са кликнали. Немога да се сетя нищо друго.
 
Еми те ме активираха преди около 30 минути, 1 човек е влизал и е кликвал на банера и аз :) друг не е кликвал :shock: може ли да не са пуснали отчета или нещо такова :roll:
нешните приходи: US$ 0,00 :?
 
Недей да кликаш на собствените си банери. Така не се прави онлайн бизнес - ще изкараш само няколко цента, а минималната разплащателна сметка е $100. Мисли как да генерираш трафик (намериш посетители) и как да печелиш възможно най-ефективно от това.
 
ДОбре това го знам, но не ми е ясно след като има 4-5 ипресии и 1 клик защо не ми отчете някакви пари :roll:
 
Insane каза:
ДОбре това го знам, но не ми е ясно след като има 4-5 ипресии и 1 клик защо не ми отчете някакви пари :roll:
Ако кликът е твой - нормално е IP адресът ти да се филтрира и да не плащат. Същото може да стане с твоите "приятели."

И като "това го знаеш" - недей да питаш тъпи въпроси, а направи схема за печелене.
 
Ами ако адсенс просто им кефне от 10 клика да отчитат 9 ? какво правим тогава, при положение, че няма ( или аз поне аз не намерих ) начин за следене на кликовете различен от самия адсенс ?
 
cybervn каза:
Ами ако адсенс просто им кефне от 10 клика да отчитат 9 ? какво правим тогава, при положение, че няма ( или аз поне аз не намерих ) начин за следене на кликовете различен от самия адсенс ?
не се притеснявай че ще тръгнат да играят на дребно , просто има някакви неписани правила и цената на клика е една нестрога променлива . Представи я като функция в 3измерна координатна мрежа , в която се разполага спрямо 3 фактора - търсене , предлагане и качество на трафика. Аз така си го обеснявам цялото тва прецакване с ниската цена на кликовете
 
Нестава дума за цената на клик, а броя кликове които отчита и "неотчита". Ако отчита 9 от реални 10 за какво иде дума ? 10 % по-малко ! Този които си плаща в adwodrs нищо не губи защото си получава трафика, а и може да си следи долу горе колко е платил и колко е получил докато потребителите на адсенс нямат база за сравнение ( Поправете ме ако греша )
 
cybervn каза:
Нестава дума за цената на клик, а броя кликове които отчита и "неотчита". Ако отчита 9 от реални 10 за какво иде дума ? 10 % по-малко ! Този които си плаща в adwodrs нищо не губи защото си получава трафика, а и може да си следи долу горе колко е платил и колко е получил докато потребителите на адсенс нямат база за сравнение ( Поправете ме ако греша )
пак ще ти кажа че се съмнявам г. да прави такива работи , просто не си заслужава пък и хората щяха да опищят нета ако имаше такова нещо , защото на тебе ти зимат 1 клик ама на някои това може да са 10 000 клика :wink:
 

Горе