Малко помощ за един конкурс

Saphire

Active Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Здравейте колеги, участвам в международен конкурс за дизайн на лого. Kонкурса се държи от talenthouse а логото е за FAB First Artist Bank.
Ще се радвам да ме подкрепите ако моето предложение ви допадне.
Можете да видите идеята за лого тук https://www.talenthouse.com/i/186/submission/115626/ff223747

Благодаря на всички, които ще си направят труда да погледнат, ще се радвам и на коментари относно изработката
 
От: Малко помощ за един конкурс

Имаш вот от мен с Twitter и Facebook
Харесва ми работата ти и мисля, че ще имаш задача от мен :)
Остави на ЛС контакт с теб
 
От: Малко помощ за един конкурс

Малиииии, какви грозотии има :lol::lol::lol: баба ми ще се справи по-добре :lol:

Пуснал съм ти 2 гласа през фб и пиленцето :)
 
От: Малко помощ за един конкурс

Гласувах...

Офтопик: 5000$ за лого?!? Така с тези гласувания не стават ли много злоупотреби?
 
От: Малко помощ за един конкурс

Благодаря ви много хора :) Стават злоупотреби, но гласуването е само една част от целия процес.
 
От: Малко помощ за един конкурс

Гласувах...

Офтопик: 5000$ за лого?!? Така с тези гласувания не стават ли много злоупотреби?
Да парите са доста , но ме грабна другата част от наградата повече.
 
От: Малко помощ за един конкурс

И от мен имаш два гласа Facebook и Twitter.
Успех! :)
 
От: Малко помощ за един конкурс

Между другото пробвах да пусна още един глас от друг профил на Facebook, но не дава :?
Смених браузъра, ресетнах интернета да вземе друго IP и стана ...:p
 
От: Малко помощ за един конкурс

Два гласа.
 
От: Малко помощ за един конкурс

Благодаря ви много колеги! :D ще ви държа в течение гласуването е до 22ри Май и на 2-ри Юни ще се знае, кой е победител и подгласници 2-ма. Казвайте и коментари относно изработката нищо, че вече е направено искам да знам какво ви е мнението.
 
От: Малко помощ за един конкурс

Глас и то мен и Успех!

Няма лошо с тия гласувания. Ако гласуват 100 000, са си 100 000 споделяния във Фейса. Колко ще споделят и също гласуват още не се знае.
 
От: Малко помощ за един конкурс

Глас и то мен и Успех!

Няма лошо с тия гласувания. Ако гласуват 100 000, са си 100 000 споделяния във Фейса. Колко ще споделят и също гласуват още не се знае.
Принципно сайта е доста известен, но не им пречи да достигнат до още потребители било то дизайнери или пък предприемачи с идея искащи да получат дадена визия. В сайта се помещават доста яки конкурси, понякога и е интересно да се разгледат, пък и защо да не се участва. Този беше отворен за цял свят. Обикновенно поканите (Invites) са за определено населено място. Например имаше за Adidas, но беше само за UK има яки конкурси, но не винаги са отворени за всички.
 
От: Малко помощ за един конкурс

Здравейте колеги, Благодаря на всички, които ме подкрепиха с вот в конкурса благодарение на всички вас се класирах на 2-ро място.
Тук можете да видите подреждането моето предложение бе избрано от публиката (community choice)
https://www.talenthouse.com/i/design-for-first-artist-bank-and-dave-stewart/submissions

Отново благодаря на всички вас за подкрепата :)
 
От: Малко помощ за един конкурс

Поздравления @Диана Николова, отново перфектна работа. Малко дизайнери могат да работят така. Особено като става дума за лого и фирмена идентичност!

П.П Прегледах и конкуренцията има уникални предложения. Искрено се надявам и тук да стават такива конкурси за лого дизайн...
 
От: Малко помощ за един конкурс

Наистина борбата е била жестока. И аз прегледах и другите вариации по темата. Има добри попадения, но важното е, че нашето момиче е напред ! Успехи ( и скоро ще се чуем по моя проект) ;) !
 

Горе