Малко помощ с адсенс в блогър

vetzkov

Well-Known Member
та вижте плс сайта www.bgtemi.info и ми кажете дали има начин адсенса между постовете да го мръдна леко в дясно че така хем ми разваля темплейта леко хем не са посредата.Благодаря предварително.8)
 
ще трябва директно в html-a да paste–неш adsense кода. Като подмениш

HTML:
<-- със &lt;--
и --> със --&gt;

HTML:
<script type='text/javascript'>&lt;!--
...
...
...
//--&gt;
</script>
<script src='http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js' type='text/javascript'>
</script>

доколкото знам тази модификация е позволена (аз съм така от 1 година), защото излиза същото при view source на заредената страница
 
а междудругото да питам къде точно да поставя адсенс кода че малко се затрудних този път :). благодаря предварително
 
а междудругото да питам къде точно да поставя адсенс кода че малко се затрудних този път :). благодаря предварително
като гледам добре си се ориентирал :). Според новите guidelines не е добре да е там но все още не е против TOS. Дано и да не стане.
 
мдам и според мен е добре но най-вероятно ще го преместя долу до линка за цялата тема да дано гепна некой объркан клик :)
 
ами моите препоръки са горе и долу (сложи по един канал и ще видиш че съм прав) обърканите кликове работят, но моя опит показва че винаги в горната част на страницата се цъка повече.
Аз слагам по title- на поста и след самия пост. виж последния линк от подписа
 
по късно ще направя още един канал и ще видим , макар че моята тематика нещо привлича хора , които гледат само келепира зимат си темата и бягат - вчера 300 уникални - 1клик
 
ами ти този блог по-скоро го развивай за да линкваш към други. А и то като се замислиш учениците каква реклама да ги интересува. Другото погледни какви са рекламите "инвестиции" "художествена литература". Как да цъкнат. Но това не пречи да развиваш сайта, наистина скоро няма да носи приходи, но в бъдеще не се знае.
За каналите: общо взето слагай на всеки unit канал за да знаеш точно къде (в коя част на страницата) се цъка.

Успех!
 
ми мерси то се е видяло че или ще слагам смс система или ще търся директен контакт с големите онлайн книжарници
 

Горе