Малко помощ с GoDaddy...

Bitex

Member
Здравейте,

понеже се мъча вече 2 седмици да прехвърля един домейн от GoDaddy => TopHost реших да Ви питам вас какви други варианти да пробвам.

Реших да кажа на човека на които искам да прехвърля домейна да си регистрира просто акаунт в GoDaddy и чрез Initiate Account Change да му го прехвърля.

Ако някой го е правил това били ми казал по-подробно за следните неща.

1. Коя опция да избера така че да нямам достъп до него домейн вече а и тои да няма достъп до каквито и да е данни до моя акаунт - Enter new details - Use details from specified customer account - Do not change.

Според мен това е дали да вземи неговите детайли за домейн или да запази моите т.е. да му дам Enter new details!?

2. До колко време се прехвърля така домейна? Няма да е необходимо да чакам със седмици докато tophost си погледнат нещата нали?

3. По този начин нали няма достъп до моя акаун или др. домейни от акаунта или пък разплащателни начини от моя акаунт? Просто прехвърляне на домейна до др. собственик които е регнат при татенцието? Нали правилно мисля?

4. Това е :)

Мерси предварително колеги за споделеният опит в тази тема :)

Бира за всичко и то по много решили да споделят опит :)
 
От: Малко помощ с GoDaddy...

Това е за прехвърляне на записаната информация
в единия вариант прехвърля каквото има в Whois-а досега
в другия вариант, като го прехърляш може да му зададеш нова информация.

Така или иначе той после може да си сменя всичко, така че няма значение.

Няма да има достъп до нищо твое.
Домейни, пароли, карти. Няма връзка това.

Поздрави!
 
От: Малко помощ с GoDaddy...

най-просто е и той да си регне акаунт в годаду - така ще ви излезе безплатно иначе ще го таксуват при приемането на акаунта.

ако и двамата сте с акаунт в годеди става за минути и е безплатно. просто следвай указанията - елементарно е
 
От: Малко помощ с GoDaddy...

Мерси искрено на radev и newebie.

Днеска ще предприема местенето по него начин че ми писна да чакам. Надявам се всичко да е наред и да се прехвърли всичко както си му е реда.

Thx again!
 

Горе