Малко помощ

yeti

New Member
Здравейте, трябва ми някакъв скрипт за новини в моя сайт, аз да пиша
новините и да са в някаква таблица в която да се скрулират. Хоста на
сайта ми не ми позволява PHP, така че ако може да помогнете с html или
javascript ще съм ви много благодарен.
 
От: Малко помощ

Какъв ще да е тоя хостинг без php? Нямаш ли пари за хостинг?
www.erhost.org е безплатен хостинг с php, отиди там.
 
От: Малко помощ

Еми хоста е от тия безплатните "хит.бг" и там не може да се слага php, а да дам пари за хост ще стане след време първо да си по развия сайта. А и не ми се сменя домейна наново.
 
От: Малко помощ

Сподели си идеята, може да ти дам хостинг и домейн, ако си струва и може да измислим нещо с реклама в сайта ти, или нещо подобно.
 
От: Малко помощ

Идеята ми е на главната ми страница да драскам новини свързани с сайта ми, но искам да са в някаква кутия която да може да се скрулва, защото иначе ми се разтяга сайта на долу и всеки път трябва да оправям тамлейта.
 
От: Малко помощ

Обясни ми идеята и как ще дърпаш трафик, мен това ме интересува, трафик и идея.
 
От: Малко помощ

Идеята е галерия с аватари и уолпейпъри и някаква част забавление, а трафика малка част идва от реклами и размяна на линкове и банери, по-голямата част от трафика е изкуствен.
 
От: Малко помощ

Къде ще рекламираш, къде ще разменяш реклами? с какви сайтове? И тоя изкуствен трафик закакво ти е? Изясни си тия въпроси и ако измислиш нещо по-добро, пиши ми на лично какъв домейн искаш, може и да си помисля.
 
От: Малко помощ

Без PHP не знам как ще ти стане работата. То ще трябва всеки път като пишеш да разместваш всичко из html-а.
Тука имаше една промоция за безплатен хостинг - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=19548
да, де за долар.
Взех си го и установих че не ми трябва (няма крон). Та ако искаш, и без това си стои празен да ти го давам.
 
От: Малко помощ

То това хубаво, ама като няма и домейн, в "хит.бг" и домейн ти дават :D
 
От: Малко помощ

То това хубаво, ама като няма и домейн, в "хит.бг" и домейн ти дават :D

Е ти пък много нахален стана...
Вземи си от хоста на mantaman май 168.bg беше
 
От: Малко помощ

То за сега не ми се дават пари за сайта, за това питах дали има някакъв начин да има такъв скрипт но да не е на PHP.
 
От: Малко помощ

То за сега не ми се дават пари за сайта, за това питах дали има някакъв начин да има такъв скрипт но да не е на PHP.

Думата скрипт предполага динамично създаване на хтмл код от страна на сървъра. След като сървъра не поддържа такова нещо няма как да стане. Двете неща са взаимноизключващи се.
 
От: Малко помощ

Ако има на Javascript ми върши идеална работа, но досега в нета не попаднах на нещо подобно на това което търся. Затова питам тук дали някой нещо може да помогне.
 
От: Малко помощ

JavaScript се изпълнява в браузъра на клиента, а не на сървъра.
 
От: Малко помощ

Май не можем да се разберем какво точно ми трябва. Не ми трябва от някъде да ги извлича тия новини, а аз да ги пиша в някаква кутия и тази кутия да има възможност да се скпулва за да не разтягам сайта всеки път, но не ми се и занимава да ги правя на iframe-ве, защото това пък ми пречи за CEO-то. Но в крайна сметка за да мога да правя такива неща ще трябва да вложа малко кинти в сата за домейн и хост.
 

Горе