Малко ре-дизайн? Какво мислите?

radev

Well-Known Member
Гласувайте за ре-дизайн

да
не

:p

webdesign-bulgaria-header.jpg
 
От: Малко ре-дизайн? Какво мислите?

какво се е случило ........да не те е изнервила някоя клиентка
 
От: Малко ре-дизайн? Какво мислите?

Към каква публика е?
Леле, бате. Ти си супер с идейте...много е дора и тази. Бих препоръчал надписа да се вижда и да е леко насочен към клиентите с послание, което да отговаря и на мацката...."Визията на Вашия бизнес казва много..." или нещо такова.

Доста спеколативно и крещящо, това ще се харчи. Даже няма да спомена, че секса продава. :)
 
От: Малко ре-дизайн? Какво мислите?

аз за сега няма да слагам такоа :)
мацката ме изкефи. викам я да видя как ше се върже, русичко такова светло, топло :)
грее..
и викам я да видя кво ше кажете
wasntme.gif


но пък.. ше видим за в бъдеще


какво се е случило ........да не те е изнервила някоя клиентка

adi, споко, никоя не ми е изневирявала :)
 
От: Малко ре-дизайн? Какво мислите?

radev за кратко си помислих че ще се преориентирваш към мъжката публика :)
 
Последно редактирано:
От: Малко ре-дизайн? Какво мислите?

мисля един детектор дали си жена/мъж/гей и да ти показва различна версия на дизайна :))

по принцип винаги съм се чудил жените кефят ли се на яки мацки..
аз ако бях жена щях мноо да се кефя на яки мацки, кво като съм жена.
даже и секс щях да правя с тях сигурно, ако много ме кефи..
кво...



btw... доста жени клиенкти има..
около 50 на 50 са всички съотношение мъже къмто жени
 
От: Малко ре-дизайн? Какво мислите?

по принцип винаги съм се чудил жените кефят ли се на яки мацки..
аз ако бях жена щях мноо да се кефя на яки мацки, кво като съм жена.
даже и секс щях да правя с тях сигурно, ако много ме кефи..
кво...

тука не позна според мен ..
 
От: Малко ре-дизайн? Какво мислите?

Аз ти давам идея да смениш платформата, не дълбай в дизайна, сложи cloxy cms
 
От: От: Малко ре-дизайн? Какво мислите?

Аз ти давам идея да смениш платформата, не дълбай в дизайна, сложи cloxy cms

Защо ти не си смениш платформата - сложи си CMS Made Simple или Word Press, за да видиш какво е CMS, умник такъв! :eek::twisted::evil:

Radev, много ми хареса написаното в един твой пост и си го сложих в подписа. Много ме изкефи, честно! Извинявай, че изплагиатствах мисълта ти :wink:
 
Последно редактирано:
От: Малко ре-дизайн? Какво мислите?

Radev, много ми хареса написаното в един твой пост и си го сложих в подписа. Много ме изкефи, честно! Извинявай, че изплагиатствах мисълта ти

няма проблем, ползвай си го със здараве :)
FreeWare е :)
 
От: От: От: Малко ре-дизайн? Какво мислите?

Защо ти не си смениш платформата - сложи си CMS Made Simple или Word Press, за да видиш какво е CMS, умник такъв! :eek::twisted::evil:

Radev, много ми хареса написаното в един твой пост и си го сложих в подписа. Много ме изкефи, честно! Извинявай, че изплагиатствах мисълта ти :wink:

Сериозно ли искаш да отговарям и да коментрам? :)
Нещо лично ли съм те обидил? :D
За абстракции не си ли чувал? Нз кво е cms.. ще питам някой... :) Лошо е, че не хващаш къде е иронията :)
 
От: Малко ре-дизайн? Какво мислите?

radev аз всъщност съм за редизайна ти :D защото ще е противоинфарктна терапия за мъжете и това ще е полезно според мен тъй като гледането на голото женско тяло на "яката мацка" вероятно ще увеличи продължителността на живота за средностатистическия мъж с няколко годинки :)
 
Последно редактирано:
От: От: От: От: Малко ре-дизайн? Какво мислите?

Сериозно ли искаш да отговарям и да коментрам? :)
Нещо лично ли съм те обидил? :D
За абстракции не си ли чувал? Нз кво е cms.. ще питам някой... :) Лошо е, че не хващаш къде е иронията :)

Взех поста ти на сериозно и ако си се шегувал - извинявам се, не схванах шегата. :wink: А реакцията ми беше остра, защото на няколко места имаше писано за това Cloxy, пък тук говорим за дизайн, не за CMS и препоръката ти да смени платформата ми се видя неуместна и не свързана с темата.

Не исках да те засегна, подразних се, затова реагирах така. Извинявай, ако съм те обидил :wink:
 
От: Малко ре-дизайн? Какво мислите?

Наближава женския празник, добре си се ориентирал или просто съвпадение? :) Грабва мъжката част определено, за женската незнам....но ще си помислят 2 неща жените (поне според мен) - оооо, доста добра иновация или ....ух мъже...какво да ги правиш. :)

И в двата случая ще създадеш някакви реакции в хората, но си мисля че е леко адулт. Дано да отговаря на стила, който си замислил в бъдеще. ;)
 
От: Малко ре-дизайн? Какво мислите?

но си мисля че е леко адулт.
Да, съвсем леко. :D
Иначе за ре-дизайна - фона/текста пред който ще е маТСката няма да бъде забелязан. Иначе гласувам за. :eek:
 
От: Малко ре-дизайн? Какво мислите?

Гугъл ще те банне за адулт контент :d:d:d Не е добра идея :d:d:d:d
 
От: Малко ре-дизайн? Какво мислите?

мадамата е хубава, но не всичко трябва да крещи "СЕКС" .... според мен ще бъде по-добре нещо пак такова русичко, само че в костюм с бяла ризка и може би загризала рамките на едни готини очила... ще бъде много по-добре и по-ефектно според мен! стига с т'ва е-бане :d
 

Горе