Малко тестове за форум

cross

Well-Known Member
Здравейте,
Преди 1-2 дни пуснах един форум и вече поприключих с конфигурацията. Много ще ми помогнете ако забележите някои бъгове при каквото и да е. Естествено ще се радвам и на съвети за развитие.
Ако пък желаете да пишете ще се радвам още повече. Можете да погледнете и наградите тук. Тези дни ще пусна и възможност за осребряване на мнения срещу пари. Можете да пишете и какви награди искате.

ФОРУМЪТ
 
От: Малко тестове за форум

Пълен ташак,,, ама шити кажа катса върнеш от чужбината

Върнал съм се вече, това е стар пост :confused:
А иначе ти си добре дошъл там, ще има какво да си кажете с останалите спамери дето съм викнал :D
 
От: Малко тестове за форум

Ами като за начало не разбираш нищо като уебмастер, а пък кво да кажем за vBulletin,,, как е леля ти в чужбина :wink:
 
От: От: Малко тестове за форум

Ами като за начало не разбираш нищо като уебмастер, а пък кво да кажем за vBulletin,,, как е леля ти в чужбина :wink:

Е точно щото ти разбираш - даже Banned user ще те направя.... а иначе родата е в България, мерси че попита.
 
От: От: Малко тестове за форум

Е точно щото ти разбираш - даже Banned user ще те направя.... а иначе родата е в България, мерси че попита.

Аа затуй ли ми даде положителен реп, такмо щех да ти връщам репа и са оказа, че си толко прост, че си искал даме банираш с отрицателни репове, а досеги сими дамал положителни :beer:
 
От: От: Малко тестове за форум

Аа затуй ли ми даде положителен реп, такмо щех да ти връщам репа и са оказа, че си толко прост, че си искал даме банираш с отрицателни репове, а досеги сими дамал положителни :beer:

Айди, айди - и тука ше згазиж лукъ....ни съ бизпукой...
 
От: Малко тестове за форум

Да започнем с регистрацията - мисия невъзможна. Рандъм въпрос: Коя е първата буква от азбуката? Пиша ''А'' - тцъ ''The answer given for the random question was incorrect.''; пиша ''а'' - ''The answer given for the random question was incorrect.''

За коя азбука питаш, бе млади момко? Арамейската и тая на суфите не ги знам.

Еdit: Божкеее, трябвало да напиша ''буквата А'' - пък аз давам само точен и ясен отговор. Както и да е - влезнах. :)

Това, което леко ме разсмя още в началото беше милото послание: ''Добре дошъл във форума,nandibandi! Виждам, че все още не си писал/а. Има ли някакъв проблем или се притесняваш от нещо? Сподели впечатленията си с мен на [email protected]''. :D

Имам проблеми и притеснения относно много аспекти от живота. Ще ти пиша мейл да си споделя, пък белким ми олекне. ;) Иначе е мило, добре си го замислил.

Това, което ми хареса е автоматичният рег. Много се дразня, като почнат да ми проверяват мейла и да чакам одобрение с дни (понякога седмици), за да вляза във форум, който е умрял преди година и няма кой да му каже.
 
От: Малко тестове за форум

Да започнем с регистрацията - мисия невъзможна. Рандъм въпрос: Коя е първата буква от азбуката? Пиша ''А'' - тцъ ''The answer given for the random question was incorrect.''; пиша ''а'' - ''The answer given for the random question was incorrect.''

За коя азбука питаш, бе млади момко? Арамейската и тая на суфите не ги знам.

туй само на първо четенъе :beer:
 
От: Малко тестове за форум

туй само на първо четенъе :beer:

Едитнах си поста - не е толкова зле, но не съм шавала още из форума, да видя какво предлага Ивайло. Ще се боря за паричните награди, а ти Бластер за какво ще се бориш?
 
От: Малко тестове за форум

Едитнах си поста - не е толкова зле, но не съм шавала още из форума, да видя какво предлага Ивайло. Ще се боря за паричните награди, а ти Бластер за какво ще се бориш?

Аз съм борец за свобода, ама не съм нарамил пушката йоще :wink:
 
От: Малко тестове за форум

Е, тва е форумЪ! http://www.severozapad.org/forum/index.php?topic=32.0 Съжалявам, че съм изтрила мейла, с който ми одобряват регистрацията - нЕма такъв език. При активиране на профила има опция за връщане във форума, която тук е с бутон'' Вращай са!''
 
От: От: Малко тестове за форум

Аз съм борец за свобода, ама не съм нарамил пушката йоще :wink:

Не стига ли до рамото? Останала съм с други впечатления, ма ти ного лъжеш. ;)

По темата: Ей сега опитвам да разщъкам и не мога да вляза нито в заглавната, нито в разделите. Навсякъде ми изписва това: ''Sorry, you are not authorized to view this page.
Please try logging in or logging in as different user Login or send a message to the admin''. Някакво обяснение?
 
От: Малко тестове за форум

Бъгове не ми се търсят, това е работа на създателите на vBulletin, но домейна и логото грам не ми се връзват.

Първо, кой се интересува от Ивайло? Кой ще запомни, че домейна завършва на .info? Кой ще запомни, че отпред трябва да сложи и представката forum.? Какво е общото между Ивайло и думите Webmaster Bulgaria?
Ако линка е ivailo.info и съдържанието е "Форумът на Ивайло", окей. Не че някой ще се засили да посещава личен форум...
Ако линка е webmasterbulgaria.com или wbm.bg и съдържанието е "Webmaster Bulgaria", доста по-добре. Темата е по-обща, определено има повече шанс от "Форумът на Ивайло". Но вместо това домейна значи едно, съдържанието значи друго и въобще нямаме база на която да стъпим.

Бих направил бекграунда на логото прозрачен, това бяло някак ми стои като кръпка :)
 
От: Малко тестове за форум

Бъгове не ми се търсят, това е работа на създателите на vBulletin, но домейна и логото грам не ми се връзват.

Първо, кой се интересува от Ивайло? Кой ще запомни, че домейна завършва на .info? Кой ще запомни, че отпред трябва да сложи и представката forum.? Какво е общото между Ивайло и думите Webmaster Bulgaria?
Ако линка е ivailo.info и съдържанието е "Форумът на Ивайло", окей. Не че някой ще се засили да посещава личен форум...
Ако линка е webmasterbulgaria.com или wbm.bg и съдържанието е "Webmaster Bulgaria", доста по-добре. Темата е по-обща, определено има повече шанс от "Форумът на Ивайло". Но вместо това домейна значи едно, съдържанието значи друго и въобще нямаме база на която да стъпим.

Бих направил бекграунда на логото прозрачен, това бяло някак ми стои като кръпка :)

Праф си като винаги, ама язе имам йоще забилежки,,, но нека да не изтива супата
 
От: Малко тестове за форум

Благодаря на всички
@nandibandi - сега ще погледна.
И според теб колко трябва да се дава за 100 мнения написани във форума, сериозно питам.
 
От: Малко тестове за форум

Благодаря на всички
@nandibandi - сега ще погледна.
И според теб колко трябва да се дава за 100 мнения написани във форума, сериозно питам.

Моите са скъпи, ама за тебе левче на мнение, т.е. 100лв. ;)

Шегувам се, нямам време за безплатен спам, пък и не знам дали имам нужната компетенция за твоя форум. :)

По темата: все още не мога да разцъквам никъде в твоя форум - дори единственото ЛС не мога да прочета. Не съм оторизирана и това си е. Ще пиша мейл да споделя какво ме измъчва. ;)
 
От: Малко тестове за форум

Бъгове не ми се търсят, това е работа на създателите на vBulletin, но домейна и логото грам не ми се връзват.

Първо, кой се интересува от Ивайло? Кой ще запомни, че домейна завършва на .info? Кой ще запомни, че отпред трябва да сложи и представката forum.? Какво е общото между Ивайло и думите Webmaster Bulgaria?
Ако линка е ivailo.info и съдържанието е "Форумът на Ивайло", окей. Не че някой ще се засили да посещава личен форум...
Ако линка е webmasterbulgaria.com или wbm.bg и съдържанието е "Webmaster Bulgaria", доста по-добре. Темата е по-обща, определено има повече шанс от "Форумът на Ивайло". Но вместо това домейна значи едно, съдържанието значи друго и въобще нямаме база на която да стъпим.

Бих направил бекграунда на логото прозрачен, това бяло някак ми стои като кръпка :)
Здравей!
ивайло.инфо е сайт за изработка на уебсайтове ( още не е завършен ), полезни статии за уебмастърство и копирайтинг + SEO. Това е връзката - сайтът ще има линк към форума. Признавам, че заглавието е недомислица, а логото е пълен шит - стои, за да не е това на vbulletin. Реших да го кръстя на името си, за да може да се помни по-лесно, но явно съм грешал. Ще помисля върху смяната на домейна.
 
От: Малко тестове за форум

Моите са скъпи, ама за тебе левче на мнение, т.е. 100лв. ;)

Шегувам се, нямам време за безплатен спам, пък и не знам дали имам нужната компетенция за твоя форум. :)

По темата: все още не мога да разцъквам никъде в твоя форум - дори единственото ЛС не мога да прочета. Не съм оторизирана и това си е. Ще пиша мейл да споделя какво ме измъчва. ;)

Правя си тест акаунт и не ми забранява нищо на мен. Продължавам да търся проблема, ще го фиксна. А сериозно те питам за мненията, не става въпрос за компетенция, трябва контент за сега.
 

Горе