Маркетолог без смартфон - мисията невъзможна

@zoomaniak, Абе, кефи ли те такъв живот - да си на разположение на клиентите и контрагентите денонощно? Аз това танго вече съм го играла, макар и без смартфон, то си е до лична нагласа. Сега вече си искам работното и неработно време. И без смартфон бих се справяла, само със слушалката и клавиатурата.Че то аз му ползвам само Maps, такси-повикване (да, удобни са приложенията, глезотийки са), и да си гледам социалките като съм в някакво изчакване. А да, и се кефя на апове за пътешественици.

Ама реклами да пускам, банки да оправям, мейли да пиша - нье, благодаря :) Пък клиентите нека си се разплащат коооо-олкото искат по телефоня - аз против нямам.
 
@zoomaniak, Абе, кефи ли те такъв живот - да си на разположение на клиентите и контрагентите денонощно? Аз това танго вече съм го играла, макар и без смартфон, то си е до лична нагласа. Сега вече си искам работното и неработно време. И без смартфон бих се справяла, само със слушалката и клавиатурата.Че то аз му ползвам само Maps, такси-повикване (да, удобни са приложенията, глезотийки са), и да си гледам социалките като съм в някакво изчакване. А да, и се кефя на апове за пътешественици.

Ама реклами да пускам, банки да оправям, мейли да пиша - нье, благодаря :) Пък клиентите нека си се разплащат коооо-олкото искат по телефоня - аз против нямам.

Моите вип клиенти са ми приятели. Ходя на техните купони - те идват на моите купони.

Търсят ме пти всякакви проблеми - и аз тях.

Симбиоза.

Арабаджиеви също са ми клиенти.
Директора на затвора също.
Клиенти от НАП - ФАНТАСТИКО - МВР...

Ти какво си мислиш... когато имаш 98% успеваемост... имаш всичко.

Не е въпрос на кеф... въпрос е на норма на поведение... като не вдигам - щото спя - ще им върна обаждане... те го знаят... никога не ги ебавам. И те мен.

Тук ти говориш за работа.

Аз говоря за начин на живот, досиета, акаунти, клиенти, срещи и решаване на проблеми.

Дъщерята на клиент от МВР намерила ранено птиче и идва служебна кола и ме взима да решавам проблеми.

Или по телефона....

Гледай сериала по HBO - Рей Донован. И ми пиши...
 
Радвам се :)

Но пък погледни темата на разговора ни каква е - не "Живот без телефонни разговори", а "Маркетинг без смартфон".
 
Радвам се :)

Но пък погледни темата на разговора ни каква е - не "Живот без телефонни разговори", а "Маркетинг без смартфон".

Защо се ограничаваш? Всичко е БАЛАНС - не война. Ако спреш разговорите, ще увеличиш какво:

- есемесите
- мейловете
- чат разговорите
- писането на хартиени писма

КАКВО ще ти даде най-бърза комуникация.

Колко телефона имаш блокиранив контактите си? Я провери - аз около 80........... толкова е лесно - не те кефе Гошко - блокираш го. И той забравя за теб........... и ти за него.

Маркетинга - в основата си е винаги без телефон / сматфон.............. но в днешни дни е имало еволюция и тя дава нови възможности - защо да се ограничаваме.

Света се променя.............. вече пляскам два пъти с ръце и гася лампата в хола - това удоволствие е около 362 лв........... не ставам по гащи и не гледам на тъмно............ отварям Айфона си и намалявам светлината до 30%.............

Постоянно срещам в този форум ХОРА - които се ограничават..........
 

Горе