Мафиотски чалъми

Не знам гледахте ли какво говори ЦВ, но направо ме изумява.

Букавлно крадеца и лъжеца вика дръжте крадеца и кой или кои са крадците, нищо че до скоро си бил на час по лъжичката зависим.

Не знам този човек как вижда 30% спад на износа спрямо 2010 - като тогава е бил 30 милиарда, а 2016 45 милиарда
Въобще не знам какви 250 милки за дупка говори, като БНБ 1-во вика 1 милиард, после станаха много ...
Като изключим лъжите това ме изуми:
Признава сам, че прикривал престъпните схеми на Пеевски, след това вика финансирал е свинчо за над 250 милки и вика че било всичко ясно и сигурно - а по-рано знае че е крадец и престъпник.
Преди това реве как се отчитал на ляво и дясно, но пък изцяло зависил от тяхната власт и най-ме разбира с 300 милки 2 години бюджет на ТВ 7( където студиото после го взели за 10 милки) - тази телевизия нямала ли е грам приход, а как даваш такъв кредиит .....

Всичко, което каза в това видео е - яко финансирахме проектно финансиране, масово на престъпници и крадци, прикривал съм масово престъпници и крадци в името на Банката :D и сега .... дръжте бойко той е мафиота :D Другото е казва лафове и историйки от кухняата ама видиш ли всичко ще отрекат, ама някой така му казал за други истории и те пак ще отрекат(страшно интервю - после как работили жълтите вестници).
А още по забавно ми е как сам казва, че дал няколко милиарда за финансиране на фирми, които после купили Вивата, Дунарит, Авионамс и т.н. (голяма част където е собственик и той) и това не било проблем ... а според БНБ това се нарича свързани фирми и не трябва да е повече от 25% от капитала на банката ....но пък нали са си пяли назад назад Моме Калино с Искров - този човек изобщо слуша ли се какви говори, направо сам си пише години в затвора, после що е в Сърбия :D
 
Ама чакай бе, къде ще бягаш. Дай кажи ти какво си направил, аз докато изкарвах стотинки. Колко фирми направи, колко бизнеса разви, колко пари изкара? Ама защо нищо? Само съветва и се прави на умник по форумите ли? Ми що така бе г-н Реални Пари, дето пари си виждал само по телевизията! Не си уцелил човека, дето да му се праскаш на капацитет, разбираш ли?

ЕТО ЗАРАДИ ТОВА СЕ ПОЧНА ВСИЧКО, БЕЗ ДА МЕ ПОЗНАВАШ И ДА СИ ПРОВЕРИЛ С КОГО СИ ПИШЕШ, ПОЧВАШ С ПРОСТОТИИТЕ, КАТО ЧЕ СИ НАЙ-ГОЛЕМИЯ УМНИК ТУКА. ;)

Ти не заслужаваш времето, което ти бе отделено. Много лесно ти влиза човек под кожата и почваш да се палиш. Не си ми интересен вече с тоя CAPS LOCK. Избивай на друг комплексите си.
 
Айде скривай се в мишата си дупка и не се показвай повече. Всичките те видяха колко си смешен. Големи претенции, без грам покритие. Като всички останали паткани, дето са си въобразили, че са големи тарикати. Големи, ама виртуални....

Мъчиш се да се измъкнеш с евтини тролски номера, ама пак само се излагаш. МНОГО СИ ЖАЛЪК....

Ти не заслужаваш времето, което ти бе отделено. Много лесно ти влиза човек под кожата и почваш да се палиш. Не си ми интересен вече с тоя CAPS LOCK. Избивай на друг комплексите си.
 
Айде скривай се в мишата си дупка и не се показвай повече. Всичките те видяха колко си смешен. Големи претенции, без грам покритие. Като всички останали паткани, дето са си въобразили, че са големи тарикати. Големи, ама виртуални....

Мъчиш се да се измъкнеш с евтини тролски номера, ама пак само се излагаш. МНОГО СИ ЖАЛЪК....

Поредното доказателство колко мъка има по този свят. С обиди и епитети пак ти казвам няма да постигнеш много. Елементарно ти влиза човек под кожата и се поддаваш на емоции лесно. Съжалявам те искрено. Наистина, всички видяха кой се излага и кой подхожда хладнокръвно.
 
Не знам гледахте ли какво говори ЦВ, но направо ме изумява.

Букавлно крадеца и лъжеца вика дръжте крадеца и кой или кои са крадците, нищо че до скоро си бил на час по лъжичката зависим.

Не знам този човек как вижда 30% спад на износа спрямо 2010 - като тогава е бил 30 милиарда, а 2016 45 милиарда
Въобще не знам какви 250 милки за дупка говори, като БНБ 1-во вика 1 милиард, после станаха много ...
Като изключим лъжите това ме изуми:
Признава сам, че прикривал престъпните схеми на Пеевски, след това вика финансирал е свинчо за над 250 милки и вика че било всичко ясно и сигурно - а по-рано знае че е крадец и престъпник.
Преди това реве как се отчитал на ляво и дясно, но пък изцяло зависил от тяхната власт и най-ме разбира с 300 милки 2 години бюджет на ТВ 7( където студиото после го взели за 10 милки) - тази телевизия нямала ли е грам приход, а как даваш такъв кредиит .....

Всичко, което каза в това видео е - яко финансирахме проектно финансиране, масово на престъпници и крадци, прикривал съм масово престъпници и крадци в името на Банката :D и сега .... дръжте бойко той е мафиота :D Другото е казва лафове и историйки от кухняата ама видиш ли всичко ще отрекат, ама някой така му казал за други истории и те пак ще отрекат(страшно интервю - после как работили жълтите вестници).
А още по забавно ми е как сам казва, че дал няколко милиарда за финансиране на фирми, които после купили Вивата, Дунарит, Авионамс и т.н. (голяма част където е собственик и той) и това не било проблем ... а според БНБ това се нарича свързани фирми и не трябва да е повече от 25% от капитала на банката ....но пък нали са си пяли назад назад Моме Калино с Искров - този човек изобщо слуша ли се какви говори, направо сам си пише години в затвора, после що е в Сърбия :D
http://www.btv.bg/video/shows/lice-...elnata-operacija-sreshtu-men-prodalzhava.html
Г-н Банев и той казва, че са го рекетирали, явно живеем в рекетьорска държава, и намекна, че има главен рекетьор, който в момента е в оставка.
 
Тук нищо, никога няма да се оправи или дори промени, спокойно, ако може да бъде такова :)

Аз ви казах да бегате колко имате сили, вие още ми кибичите в тая прокълната клоака..
 
Леле, леле, хладнокръвнияo_O Такива като тебе са ми толкова безразлични, че няма накъде повече... Не можеш да ми повлияеш емоционално по абсолютно никакъв начин. Мишката няма как да дразни лъва, ако ме разбираш:) Не съм си изгубил аз три часа от живота да те разследвам, че да изровя неща от преди години!

Пак ти казвам! И за слепия е видно, че се мъчиш да излезеш сух от водата, ама ти се получи някак куцо.

Занимавам се с теб щото ми беше скучно, не че си нещо важен.

Поредното доказателство колко мъка има по този свят. С обиди и епитети пак ти казвам няма да постигнеш много. Елементарно ти влиза човек под кожата и се поддаваш на емоции лесно. Съжалявам те искрено. Наистина, всички видяха кой се излага и кой подхожда хладнокръвно.
 
http://www.btv.bg/video/shows/lice-...elnata-operacija-sreshtu-men-prodalzhava.html
Г-н Банев и той казва, че са го рекетирали, явно живеем в рекетьорска държава, и намекна, че има главен рекетьор, който в момента е в оставка.
Абе не знам как така ги рекетират пък градят благодарение на тях империя - а самият ЦВ в това интервю каза за редица преминавания на закона ... най-смешно е как се прави на светена вода ненапита.
 
Абе не знам как така ги рекетират пък градят благодарение на тях империя - а самият ЦВ в това интервю каза за редица преминавания на закона ... най-смешно е как се прави на светена вода ненапита.
Мен ме притеснява самият рекет на държавно ниво. А, това че трябва да се отчиташ някъде, за да разрастваш бизнес и че някои го приемат и правят, на мен не ми е приятно и именно за това е тази тема.
Така нареченият преход е като в мафиотските години на Америка. За натрупване на капитал се използват всякакви незаконни методи. Но това ли трябваше да е прехода и не е ли много дълъг във времето? Няма ли да се избистри съдебната власт и да се търси отговорност на престъпници и престъпни политици? През тези 25 години преход колко хора умряха с мечтите си за една по-добра България...
Аз смятам, че трябва да имаме нулева толерантност за всяко беззаконие, рекет, подкуп, рушвет, даже и за празни партийни предизборни обещания. За всичко трябва да се търси отговорност и всеки да отговаря за действията и бездействията си
 
Нали не мисли, че наистина е рекетиран?
В момента плямпа стил дръжте крадеца - до 2014 ЦВ така е рекетиран, че направо си направи огромно империя - направо рекет мечта ...
До 2014 ЦВ е бъркал яко в кацата с мед - това, че е "рекетиран" е нищо повече от плащане на оперделена цена - реве за някакви си общо 60 милиона рекет, пък изпуска факта за проекто финансирания за милиарди :D Голям рекет даваш 60 милки за да отклониш някой друг милиард. На дали си мислиш е направил състояние от стотици милиони лева просто ей така и е участвал в големи приватизационни схеми?
 
Използвал е системата, а сега системата го цака с нейните правила, а истинските мафиоти са чисти
Който има власт ли решава, главен рекетьор ли искаш да ти покаже кой е бъркал в кацата с меда
Искам да ти разбера ценностната система, ама не мога
 
А най-трагикомичното е, че лакомията ги заслепява да прозреят най-явното, а имено, че рано или късно ще изядът големият боабаб :cool:
 
Използвал е системата, а сега системата го цака с нейните правила, а истинските мафиоти са чисти
Който има власт ли решава, главен рекетьор ли искаш да ти покаже кой е бъркал в кацата с меда
Искам да ти разбера ценностната система, ама не мога

Аз се опитам ти хвана спатиите към това одобрение на ЦВ, че е чист като момина сълза, но не мога ... особено след като сам казваш, че е бъркал в кацата и системата го ползва като бушон?
Макар, че все още съм убеден, че това е едно голямо театро за пред медиите, и че всичко задкулисно е по старо му, но както и да е.
 
Че не е чист не е, няма чисти в политиката.. просто не ги допускат до там. Допускат се само и единствено удобни хора, които в даден момент да бъдат използвани. В този смисъл реално нищо читаво не може да достигне до определено ниво в политиката, за наша жалост. И пак в същият смисъл пък, мезето е прав, че има доста "покрити", които всъщност заслужават най-много големиот боабаб.
 
Аз за това тайно се надявам Радев да им ибе пичкотечината лелина, щото просто го усещам как ще хване собственият вятър и ще ги игнорира тотално и двете продажни страни. Ако естествено шундрите не го наредат..
 

Горе