Предлагам: Мега мини мини блЯк фриидей за форумци :)

StillMad

Active Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Започваме, по обяд, след като убаво сме се наспали :)
Свършваме каде 24.00, когато трябва и да поработим малко :D


Пускат се 20 вип линка в 4 малки хрупкави директории за черният петък за участниците тук.
Също по една черна петъчна статия в тематични директорийки за статии, с един линк и писани от мен (га съм на кеф де, че не съм писал от години)

По пет вип линка на директория. Не трябва да се дублират, тоест всеки има право само на един, или един сайт в смисъл..
Една статия във всеки сайт. Тези със сайтовете да не се дублират с тези в дирките и обратното.


Значи:

Код:
до година пак :) - 5 сайта за включване
до година пак :) - 5 сайта за включване
до година пак :) - 5 сайта за включване
до година пак :) - 5 сайта за включване

Ако някой от сайтовете вече присъства, просто го казвате за да бъде добавен като вип.
Сайтовете трябва да отговарят на условията за добавяне принципно.

Код:
до година пак :) - една тематична статия с един линк
до година пак :) - една тематична статия с един линк
до година пак :) - една тематична статия с един линк
до година пак :) - една тематична статия с един линк
до година пак :) - една статия с един линк
до година пак :) - една тематична статия с един линк

Касае се за първовключилите се, тези който изпреварят един вид, до свършване на "количествата" :p

Запазвам си правото да откажа на някой




ps спокойно, още не съм баннал гошо, въпреки, че общо взето и с него и без него посещенията са директни
 
Последно редактирано:
Знам, че тук има яко тролове дето ви вкарват разни мега теории, но то за това повечето си одите с дупки по джобовете, за разлика от тях.
Та след 3 часа затварям промоцията и кой е.ал - е.ал :)
 
Ми няма какво да го умувате, дадайте адресите на лс, кеф с тайтъли и опосания кеф без тях, да знам бройката, после се уточнява кво що, па утре ще се добавя
няма срам в тая работа, колкото пове4е толкова повече е рекъл героят ;)
 
Не знам аз ли не го обясних как трябва.. както и да е :) двама възползвали се днес.
До година пак по същото време :)
 
много овъртяно и нищо не разбрах аз поне
 
Не знам колега какво му беше увъртяното :)
Даваха се безплатно по 5 вип линка в директориите, също по една безплатна статия в туристическите сайтове (някои бивши твои)
Всичко си беше ясно, чисто и безвъзмездно. Както и да е, може би дивият комерсиализъм има вина за "неразбирателството"
 

Горе